Být oblečená v LASOUL znamená být jednoduše osobitá

Být oblečená v LASOUL znamená být jednoduše osobitá


LASOUL je značkou sportovního oblečení pro ženy, které se nebojí jít proti proudu a pro které je sport nedílnou součástí života.


 

Martina Prokopová je akční žena a máma, nadšená cestovatelka a skvělá módní návrhářka s vlastní značkou sportovního oblečení LASOUL. Je také nadšenou cyklistkou a jezdí po pozoruhodných místech České republiky i zahraničí. Na svých cestách točí videa a píše články, které najdete na jejím blogu LASOUL.

Nebojte se v letošní sezóně obléknout originální sportovní designová trika a legíny Lasoul.  Je to to pravé pro všechny ženy a dívky, které fandí aktivnímu životnímu stylu a mají rády módu.

Vaše produkty mají krásné a zajímavé vzory? Jak vznikají?
Design celé kolekce si navrhuji sama. Nechávám se inspirovat okolím, přírodou, i samotnými zákaznicemi. Tento tvůrčí proces mě neskutečně baví a naplňuje.

Střihy si také vymýšlíte a testujete sama?
Střihy tvořím společně s konstruktérkou. Zakládám si na tom, aby byly vyladěné do posledního detailu.
Stále je vylepšuji, aby se zákaznicím v LASOUL dobře sportovalo.

  

Co je pro vás při výběru materiálu důležité?
Důležitá je pro mě jeho funkčnost, aby při sportu podpořil, dobře odváděl, byl prodyšný, příjemný na dotek.

Jaké novinky letos plánujete?
Každý rok se snažím přijít s něčím novým. Snažím se naslouchat svým zákaznicím. Letos představím sportovní sukni, která bude skvělá na kolo, brusle, koloběžku, i na túry do přírody.

Píšete blog a tipy na cyklotrasy? Je to pro vás odpočinek nebo také práce?
Vlastně obojím. Když vyrážíme na kolo, tak automaticky na trase fotíme a natáčíme. Články přispívám nejen na blog, ale i do časopisu o elektrokolech.

Které místo máte v ČR nejraději, kam se pravidelně vracíte?
Díky cyklovýletům jsem si uvědomila, že krásně je u nás všude. Každý kraj má své osobité kouzlo. Ráda se vracím do Národního parku Podyjí a Novohradských hor.

Je vidět, že sportem žijete? Přemýšlíte do budoucna ještě o dalších produktech pro jiné sporty? Třeba nějaký free style? Nebo surf?
Plánů do budoucna mám hodně, ráda bych rozšířila kolekci a oslovila zákaznice i v jiných sportech. Přemýšlím o golfu, nebo tanci.

Co byste popřála čtenářům na jarní a letní sportovní i cestovatelskou sezónu?
Přeji všem, aby si letošní sezónu užili podle svých představ. Aby neseděli doma a místo toho objevovali krásná místa, kterých je kolem nás hodně. Aby si našli čas na to, co je baví a naplňuje. Pak to bude skvělý rok.

  

 

Více na www.lasoul.cz