Už žádné nepříjemné odrosty!

Už žádné nepříjemné odrosty!

Krásný účes, vlasy sexy zčesané z čela a najednou se zhrozíte. Slibný výsledek narušují nevzhledné odrosty…. Kadeřník objednaný až za dva týdny a důležitá akce před námi. Pokud je vám tato situace také důvěrně známá, potěší vás novinka dánské přírodní vlasové kosmetiky NATULIQUE – ROOT CONCEALER. Revoluční sprej ve dvou odstínech pro tmavovlásky a světlovlásky podobná faux pas velmi snadno zažehná a ještě vlasům prospěje. 


NATULIQUE ROOT concealeruž žádné nepříjemné odrosty

 

Jak je totiž u této značky zvykem, obsahuje celou řadu přírodních ingrediencí, jako například olej z brokolicových a jojobových semínek, a mnoho dalších složek. Další velkou devízou novinky je fakt, že má velmi příjemnou texturu, díky které nevytváří na vlasech nepříjemný lepivý povlak. Během pár sekund zamaskuje jak šedivé vlasy, tak i odrostlou barvu. Díky praktickému balení (75 ml) můžeme mít sprej kdykoliv při sobě, vejde se snadno do kabelky. Obě novinky jsou bohaté na přírodní organické složky, esenciální oleje, naopak neobsahují parabeny, silikony, SLS a pyšní se certifikáty Animal Cruelty Free, či 360 BIOCERT Standard a jsou vhodné i pro veganky. 

 

Dánská přírodní vlasovka NATULIQUE nabízí unikátní propojení čistého, přírodního složení a maximální funkčnosti produktů. Novinka NATULIQUE ROOT CONCEALER je toho jen další ukázkou. Žádné kompromisy, žádná buď anebo, když můžete mít vše.

Revoluční sprej  NATULIQUE ROOT CONCEALER ocení všichni, kdo mají nabitý program a návštěvu kadeřníka buď nestíhají, nebo je odrosty překvapily třeba na dovolené. Sprej obsahuje olej z brokolicových semínek, který vlasy vyživuje a zároveň hydratuje kořínky. Olej z jojobových semínek zase dodává vlasům vitaminy a minerály, takže zároveň funguje jako prevence proti padání vlasů. Pomyslnou třešničkou na dortu je příjemná svěží vůně a báječná textura jemné mlhy, která vlasy neslepí. Na výběr jsou dvě varianty – NATULIQUE LIGHT BROWN ROOT CONCEALER pro světlovlásky a NATULIQUE DARK BROWN ROOT CONCEALER pro tmavovlasé. Všichni ocení zejména funkčnost krytí – poradí si jak s odrostlou barvou, tak i se šedinami! 

Použití je velmi snadné – stačí rovnoměrně nasprejovat na suché vlasy a jít.

 

Přípravky koupíte například v salonu Organics by Filip Gregor, či v těchto kadeřnických salonech 
za cenu 849 Kč. 
Více na www.natulique.czzakoupit lze například na www.happy-hair.cz.

 

 

Přírodní kadeřnický salon Organics by Filip Gregor nabízí profesionální kadeřnické služby na vysoké úrovni za použití přírodní vlasové kosmetiky. Salon sídlí v jedinečných historických prostorách na pražských Hradčanech. Mezi hlavní benefity salonu patří vysoká úroveň vlasové péče (od konzultací přes střihy a barvení až po doporučení následné domácí péči) a používání výhradně přírodní vlasové kosmetiky. Z nabízených služeb se liší od ostatních salónů především přírodními barvami na vlasy, které se svou kvalitou a účinností snadno vyrovnají profesionálním barvám s chemickým složením. Salon si zakládá na šetrnosti k životnímu prostředí i zdraví zákazníků. Řídí se heslem, že není nutné dělat kompromisy mezi přírodou/čistým složením a vynikajícími výsledky barvení či stylingu. Více na http://organics-prague.com.

 

NATULIQUE je přírodní profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost
a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem
a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree. Více na www.natulique.cz