Léto beze skvrn

Léto beze skvrn

Značka Frosch bojuje se stopami léta na prádle, aniž by zanechala ekologickou stopu v přírodě


 

Prožijte léto naplno. Zahrajte si fotbal, vydejte se na celodenní túru do hor, vychutnejte si během horkého dne zmrzlinu nebo čerstvé ovoce a hoďte za hlavu obavy ze skvrn na prádle. Poprat se s důkazy o skvěle stráveném dnu vám pomůže ekologická řada na praní prádla značky Frosch s obsahem aktivních složek na rostlinné bázi. Šetrné složení s výtažky z aloe vera, mandlí nebo granátového jablka účinně vypere všechny běžné nečistoty a s těmi odolnějšími si poradí praktické odstraňovače skvrn. Rostlinné hypoalergenní aviváže prádlo změkčí a krásně provoní. Produkty na praní značky Frosch neobsahují barviva, konzervanty
a chemické látky obsažené v běžně dostupných pracích prostředcích, proto je uvítá nejen citlivá pokožka,
ale i příroda.

 

Léto přeje čistému prádlu, které na sluníčku a v teplém větru lehce uschne. Čerstvý vzduch dodá prádlu nezaměnitelnou vůni. Při výběru pracího prostředku důvěřujte přírodě a svěřte své prádlo do péče ekologické řady pracích prostředků značky Frosch. V široké nabídce pracích gelů najdete produkty pro bílé i barevné prádlo, jemné textilie a řešení pro osoby s citlivou pokožkou nebo pro kojence. Přírodní hypoalergenní aviváže jsou na rozdíl od běžných výrobků na trhu vyrobeny výhradně z rostlinných surovin, neobsahují živočišné produkty a jsou vhodné i pro vegany. Na odolné skvrny vyzkoušejte čističe s citrátem nebo čističe na způsob žlučového mýdla, které na rozdíl od klasického žlučového mýdla neobsahují živočišné složky.

Proč zvolit ekologické prací prostředky?

„Praní prádla v neekologických pracích prostředcích představuje pro přírodu i naše zdraví výraznou zátěž. Běžné prací prostředky obsahují koktejl chemických látek, který se může negativně podepsat na našem zdraví.
U fosfátů a ftalátů je například prokázána souvislost s hormonální nerovnováhou a neplodností. Problematické jsou také mikroplasty, které jsou standardně součástí sypkých pracích prostředků s „účinnými mikrogranulemi“, a jsou v přírodě nerozložitelné. Všechny tyto chemické látky na nás působí skrz vyprané prádlo a dostávají se
i dále do oceánů,“ uvádí Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh.

Bílé i barevné

Ekologické prací gely značky Frosch na bázi přírodních látek odstraňují obvyklé nečistoty a zároveň pečují
o prané textilie. Šetrné složení bez škodlivé chemie ošetřuje prádlo a je ohleduplné k pokožce. Prací gel
s výtažky z aloe vera je díky extrémně šetrnému složení a velmi jemné parfemaci vhodný i pro citlivou pokožku. Prostředek s aktivní sodou brání šednutí bílého prádla a chrání barvy u prádla barevného. Gel s granátovým jablkem udržuje barvy i tvar oděvů. Prací gel na vlnu a jemné prádlo Mandle je vhodný především pro jemné tkaniny jako je vlna, hedvábí, umělé hedvábí, ale i odolnější materiály. A hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo poskytuje tu nejoptimálnější péči o prádlo našich nejmenších.

  Cena od:199,90 Kč

 

Rostlinné aviváže

Aviváže Frosch prádlo změkčí a jemně provoní. Hypoalergenní rostlinná receptura bez barviv, pouze s jemnou vůní je ideální pro osoby s citlivou pokožkou. Na rozdíl od běžně dostupných aviváží receptura neobsahuje živočišné složky. Vybírat můžete z vůní levandule, mandlového mléka, aloe vera nebo květů bavlny. V nabídce je také hypoalergenní máchadlo na kojenecké prádlo.

  Cena od: 84,90

 

Prostředky na čištění skvrn

Pro předčištění odolných skvrn před praním nabízí značka Frosch Odstraňovač skvrn s aplikátorem Citron, který na bázi citrátu předčistí skvrny od oleje, make-upu, deodorantu nebo potu. Odstraňovač skvrn ala žlučové mýdlo, funguje obdobně jako žlučové mýdlo a je ideální na předpíraní límečků, skvrn bílkovinového původu, skvrn od trávy, ovoce nebo jídla. Na rozdíl od originálního mýdla neobsahuje žádné živočišné složky. V dostání je i v praktickém spreji.

  Cena od:69,90 Kč

 

Ekologicky už od kolébky

Značka Frosch klade velký důraz na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů. Složení všech výrobků je na bázi z přírodních surovin, a díky tomu je snadno biologicky odbouratelné. Výrobky nezanechávají ekologickou stopu v přírodě a produkty jsou vhodné pro použití v domácích čističkách. Dalším plusem pro přírodu je recyklovaný a opětovně recyklovatelný obal. Produkty neobsahují látky živočišného původu, nebyly testovány na zvířatech, a potěší tak i vegany.

Více informací o značce najdete na www.frosch-eko.cz.