Už je čas myslet na Vánoce

Už je čas myslet na Vánoce


Vymýšlení a shánění vánočních dárků. Pro někoho zábava, pro jiného noční můra. Ať už ale patříte do jakékoliv skupiny, určitě se vám nějaký ten tip na vánoční dárek bude hodit.Zvlášť, když příjemcem má být třeba tak důležitá osoba, jako je jeden z rodičů. Tátu většinou vyřešíme lahví luxusnějšího alkoholu, sadou kvalitního nářadí nebo voucherem do knihkupectví. Ale dárek pro mamku k Vánocům, to může být větší výzva.

Na klasické dárky pozor

Žádnou ženu samozřejmě neurazí hezký šperk, ať už se jedná o zlaté náušnice, perlový náhrdelník nebo prsten zdobený drahými kameny. Nezřídka se ovšem stává, že takové ozdoby pak navěky zůstávají ve šperkovnicích
z obavy, aby se nepoškodily nebo neztratily. Radost můžeme mamince udělat i luxusním parfémem, ale musíme si být jisti, jestli preferuje květinové či kořeněné vůně, sladké či spíše svěží… A také si dát pozor na to, aby za chvíli nepadaly z poličky, protože jich každoročně dostává víc než dost. Občas je zkrátka třeba dárek pro mámu k Vánocům pojmout trochu jinak, originálněji.

Překvapení ukryté v truhle

Nejlepší vánoční dárek je ten, který v sobě spojuje zážitek, překvapení, radost i památku, kterou si pak obdarovaný může schovat. V současné době se právě kvůli všem těmto vlastnostem těší velké oblibě třeba dárkové truhly Damboxeo. Jedná se o precizně zpracované dřevěné truhly zamčené na zámek. K nim je dodávaná indicie, jejíž vyluštěním získáte kód zámku a můžete truhlu otevřít. Pokud se to ovšem nepodaří, najdete u truhly také malou pilku, s jejíž pomocí můžete zámek přeřezat. Až do poslední chvíle nebude obdarovaná vědět, co se v takovémto netradičním vánočním dárku ukrývá.

A co tedy uvnitř najde za poklad? To záleží na vás a na tom, co má maminka ráda. Dárkové balení s lahodným likérem Baileys, netradičními houpacími sklenicemi a kvalitní plněnou čokoládou je vhodný vánoční dárek téměř pro každou ženu. Pokud ale maminka dává přednost třeba voňavému čaji, určitě bude mít radost z ručně sbíraných čajových směsí, prémiové čajové čokolády a křupavých italských sušenek. Truhla Damboxeo se zámečkem a pilkou ale může obsahovat třeba i francouzskou přírodní kosmetiku nebo ty nejlepší čokoládové speciality z německých rodinných čokoládoven, výběr je zkrátka opravdu široký.

 

Dárek, který má nápad

Truhly Damboxeo jsou výjimečné také tím, že k nim můžete přidat různá vylepšení, a vytvořit tak ještě jedinečnější dárek pro maminku k Vánocům. Kromě motivů a 3D čísel je můžete nechat vyzdobit třeba fotografiemi, které budou mamince připomínat společně strávené chvíle. Připojit můžete i osobní vzkaz. Takovou truhlu si pak jistě i ráda vystaví a použije k dalším účelům, třeba ke skladování oblíbených upomínkových předmětů.

Zkuste letos dárek k Vánocům pro mamku vyřešit originálně a překvapit ji něčím výjimečným, ona si to zaslouží. Na výběr máte více než 200 prémiových obsahů, mezi kterými se samozřejmě najdou i dárky pro muže v podobě dřevěných beden s páčidlem či dárky pro děti.