Zakončete léto stylovou party

Zakončete léto stylovou party


Horké léto vystřídá to babí a snad nás ještě pár slunečných dní čeká. Závěr srpna jde ale ruku v ruce s koncem prázdnin a ve většině případů i koncem delších dovolených. Užijte si poslední volné dny na maximum a uspořádejte ještě jednu pořádnou party!

 

S partou kamarádů

„Čím víc lidí, tím líp“, říká se. Ať se party rozjede! Za rohem čeká zase spousta povinností, sezvěte celou partu
a užijte si společné setkání. A jestli se všichni nevejdou k vám na terasu, tak co vyrazit třeba do parku na piknik? Popusťte uzdu fantazii a vytvořte byť i jednoduchou pozvánku. Myslete na to, co vás spojuje, nápady se určitě jen pohrnou.

 

S letním hudebním mixem

Co by to bylo za letní večírek, kdyby se odehrával za ticha! A i kdybyste se nechystali rozjet divokou taneční party, tak i jako kulisa je hudba nezbytná. Našli jste během léta svůj letošní summer hit? Zařaďte ho na váš party playlist a předveďte své nejlepší pohyby! Jako kdyby se nikdo nedíval! Jestli nemáte čas nebo dostatek inspirace k sestavení seznamu písniček, nalaďte si tu správnou stanici na Spotify.

 

S perfektními drinky

Osvěžující, lahodný, snadný na přípravu a přesto efektní. Jak má vypadat podle vás dokonalý letní drink? Zrevidujte svou úrodu máty, nachystejte si led a připravte si dokonalé letní osvěžení: Do větší vinné sklenky vložte led, nalijte vychlazený Bohemia Sekt ICE a drink dotvořte snítkou máty. Nejlépe chutná právě s přáteli! Krásný závěr léta!