Jak se o své ruce v zimě co nejlépe starat?

Jak se o své ruce v zimě co nejlépe starat?


Havlíkova apotéka nabízí rad hned několik

V chladném období si pokožka rukou zaslouží zvláštní péči. Naše ruce bývají totiž velmi často během zimních měsíců přesušené a zároveň trpí i nehty. Díky častému střídání teplot a suchému vzduchu se třepí, jsou oslabené a často se na nich vyskytují skvrnky. Vhodnou péčí pro ruce, ale právě i nehty jsou zimní krémy
s vysokým obsahem olejových složek, které vytvoří jemný film. Ty nás ochrání před nepřízní počasí. Na noc jsou vhodné speciální krémy, které pokožku hydratují a vyživují. Přes zimu na sobě nešetřete a dopřávejte svým rukám štědrou vrstvu. Které balení je vhodné do kabelky, a které na noční stolek?

Přes den sáhněte po krému Sněhová vločka s účinnou látkou Atarcticine®– skvělý do kabelky
„Atarcticine® je extramolekulární polymerní látka z bakterií žijících pod ledovcem v Antarktidě. Dokonale chrání naši pokožku před mrazy a chladem. Navíc zamezuje ztrátám vody z pokožky a podporuje její restrukturalizaci. Výborně regeneruje a zvyšuje pružnost i pevnost kůže,“ vysvětluje Zuzana Brhelová, Produktová manažerka Havlíkovy apotéky. Tuto látku najdete v krému na ruce s názvem Sněhová vločka.

Krém obsahuje také bambucké máslo s vynikajícími hydratačními vlastnostmi. To zpomaluje stárnutí pokožky
a pomáhá s regenerací tkáňových buněk díky vysokému obsahu antioxidantů a nenasycených mastných kyselin. Obsahuje vitamíny A a E, které pomáhají v boji proti vráskám a podporují pružnost pokožky, tím že stimulují tvorbu a obnovu kolagenu. Mezi další složky krému patří: Včelí vosk, který je antioxidační, protizánětlivý
a chrání pokožku rukou. Biophytosebum, látka z olivového oleje pro změkčení a výživu. Kopřiva, která urychluje hojení ran. Cena: 273 Kč / 30 ml.
Krém Krásná zahradnice s aktivní látkou EPS White – perfektní na noční stolek
V noci naše pokožka odpočívá a regeneruje. Noční krém na ruce je zejména v zimě skvělou volbou. Navrátíte tak rukám hebkost a jemnost. Chcete-li dosáhnout mladistvého vzhledu rukou a sjednotit jejich pigment, vyzkoušejte produkt s látkou EPS White.

„EPS White je aktivní látka z výtažků z mořských řas s významným anti-aging efektem. Díky silnému antioxidačnímu účinku napomáhá rozjasnění pokožky. Zároveň snižuje tvorbu melatoninu vyvolanou UV zářením. Tím přispívá k sjednocení tónu a redukci pigmentových skvrn,“ vysvětluje Zuzana Brhelová z Havlíkovy apotéky. EPS White najdete v nočním krému na ruce s názvem Krásná zahradnice. Kromě pigmentových skvrn krém vyživuje ruce do hloubky a velmi poctivě je hydratuje, což je pro zimní měsíce klíčové. Během noci zjemní a vyhladí pokožku rukou.

Mezi další prospěšné látky obsažené v krému patří: Petrželový olej s flavonoidy, antioxidanty, kyselinu listovou, vitamin K, C a A působící velmi pozitivně na zdravotní stav pokožky. Ovesný olej, který je přírodním zdrojem ceramidů, fosfolipidů a antioxidantů. Tyto látky hydratují nejen svrchní, ale i hlubší vrstvy pokožky. Skvalen, který regeneruje pokožku a dodává jí požadovanou jemnost. Kopřiva urychlující hojení ran.
Cena: 318 Kč / 30 ml.
Velké balení na celou zimu pro krásné ruce – vydrží měsíce
Pro každodenní a časté používání krému si dopřejte jeho velké balení. Zaručeně kvalitní volbou pro vás bude výjimečný a časem prověřený produkt s názvem Krásné ruce. Je plný bylinek, vybraných olejů a extraktů, které poskytují optimální výživu rukám i celým pažím. Krém je ideální na suchou pokožku i na prasklinky či záděrky. Produkt obsahuje skvělé složky, kterými jsou: Mateří kašička – ta patří mezi nejdokonalejší výživu tkání
a pokožky.

Podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace. Rakytníkový extrakt - bohatý na fytosteroly, vitamíny, karotenoidy, flavonoidy. Poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy prostředí, působí jako antiseptikum a lapač volných radikálů. Meduňka lékařská - pomáhá redukovat zčervenání pokožky, zklidňuje záněty, podporuje obnovu rovnováhu. Esenciální olej z listů meduňky dodává pokožce rukou osvěžující pocit. Slunečnicový olej v bio kvalitě - listovaný za studena s vitamínem E snadno proniká do hlubokých vrstev pokožky. Přírodní glycerin - silně hydratační látka přírodního původu, vhodná pro suchou pokožku rukou. Makový olej - bohatý na nenasycené mastné kyseliny a má vysoký obsah vápníku i hořčíku. Obsahuje také železo, draslík, fosfor včetně vitamínu E. Cena krému: 932 Kč / 300 ml.

 

 


Havlíkova apotéka je česká firma s tradicí, která si zakládá na bezkonkurenční kvalitě svých produktů. Produkty
z Apotéky v sobě spojují moderní vědu, organické suroviny, receptury prověřené časem a dávnou historii bylinek, které od pradávna měly známé léčivé účinky. Na ingredience a jejich kvalitu, které Apotéka používá při výrobě kosmetiky, je kladen nekompromisní důraz. Lokální bylinky si sami pěstují ve vlastních eko zahradách v Chářovicích a ty, které v Česku nerostou, získávají od certifikovaných dodavatelů v té nejvyšší možné kvalitě. Udržitelnost je pro Apotéku prioritou. Co z přírody získá, to se jí také snaží vrátit zpět. Místo klasických obalů používají obaly z recyklovaného papíru a hliníkové tuby, které jsou 100% recyklovatelné. Použité obalové materiály mohou zákaznice vrátit zpět do prodejen, kde se postarají o jejich recyklaci. Unikátní projekt s osivem lučních květin pro zákaznice Apotéky podporuje rozkvět českých a slovenských luk. Posláním Havlíkovy apotéky je dělat radost a spojovat zákazníky s nejčistší krásou přírody, tradicí, upřímností a něžností. Protože láska, kterou cítíte
k sobě a ke svému tělu je tím nejkrásnějším darem přírody.

Více na www.havlikovaapoteka.cz a také už jen www.apoteka.cz .