Soutěžte s námi o vouchery na audioknihy z Audioteka.cz

Soutěžte s námi o vouchery na audioknihy z Audioteka.cz


Napínavá detektivka vnese vítané mrazení i do poklidného letního odpoledne. Romantický příběh zpříjemní relax na pláži. Pohádky zabaví vás, a hlavně děti na dlouhých cestách za prázdninovým dobrodružstvím.
A vůbec nevadí, že už nemáte místo v kufru. Vsaďte na audioknihy, které si snadno přehrajete v tabletu i mobilu. Pokud si chcete před létem doplnit audioknihovničku, nenechte si ujít naši soutěž. Pro dva výherce máme připravené vouchery v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih z webu Audioteka.cz.

Pořídit si atraktivní kolekci příběhů výhodně ale právě teď můžete všichni. Audioteka, největší platforma
s audioknihami v Česku, se už pátým rokem přidává k akci „Červen měsíc audioknih“, kterou iniciuje americká Asociace vydavatelů audioknih (APA).

Nepropásněte slevy až 60 %

Při té příležitosti Audioteka představuje každý červnový týden zhruba čtyřicet děl, které nabízí za jednotnou cenu 149 Kč. U řady audioknih tak ušetříte více než polovinu původní ceny. Vybírat přitom můžete z bestsellerů a zajímavých titulů napříč žánry. Seznam audioknih za akční cenu se každý čtvrtek mění, a tak je lepší sledovat web Audioteky průběžně. Akce končí 30. 6. 2022.

Užijte si pohodlný poslech v aplikaci

K poslechu zakoupených děl slouží aplikace Audioteka, která má řadu užitečných funkcí. Patří k nim zrychlování zvuku, posouvání příběhu po časové ose nebo podpora Apple Car Play i Android Auto. Loni navíc přibyla možnost ovládání přes hodinky Apple Watch nebo s podporou Alexa. Audioknihy lze stáhnout v mp3 formátu pro poslech offline.

Než si titul pořídíte, můžete se v bezplatné ukázce sami přesvědčit, zda vám jeho zpracování vyhovuje.

Zapojte se do soutěže

Pokud byste rádi získali voucher v hodnotě 500 Kč, za který si můžete nakoupit audioknihy dle vlastního výběru, a to z kompletního katalogu Audioteky čítajícího více než 7 000 titulů, zapojte se do naší soutěže. Na výhru se mohou těšit dva z vás.

 

 

Vyhrát můžete 2 x voucher v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih z webu www.audioteka.cz.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.