Podlehněte skandi stylu. MODIVO vám ukáže, jak na to

Podlehněte skandi stylu. MODIVO vám ukáže, jak na to


Dobývají módní svět i srdce influencerek po celém světě. Fascinují a inspirují všechny milovníky kvalitních materiálů, dokonalého krejčovství a originálních střihů. Móda ze severu Evropy zaujme svou jednoduchostí
i rafinovaností, ale zároveň si zanechává punc údernosti a moderního stylu. Podívejte se s
MODIVO na výběr toho nejlepšího! Představujeme ikonické dánské značky jako ROTATE, Remain, Samsøe & Samsøe, Rains, Gestuz, Brigitte Herskind a Notes Du Nord, které si zamilujete!

Skandinávské značky jsou dnes propagovány po celém světě a vidět je můžeme i na módních ikonách. Monochrom nečekejte, typická je pro ně například i široká škála barev. “Slow life”, skandinávský životní styl, se propisuje i do samotné módní tvorby, kde se návrháři často inspirují vintage prvky, kterým dodávají moderní twist. Třešničkou na dortu je nadčasovost těchto kousků. Pořiďte si prakticky cokoliv od skandinávských módních značek a vsaďte na jistotu, ve které budete vypadat skvěle a trendy i za 10 let.

 

ROTATE - dánská vlajková loď

ROTATE je jednou ze značek, které využily sílu sociálních sítí, aby se dostaly na vrchol a očarovaly tak srdce nás všech. Růžové a černé mini šaty s nabíranými rukávy se velmi brzy staly jejich poznávacím znamením. Za značkou stojí dánské stylistky Jeanette Madsen a Thora Valdimars navrhující pro ROTATE kolekce v souladu se současnými trendy a očekáváním milovníků módy. Oblečení má být totiž takové, jaké jsme si vysnili. ROTATE najdete i na MODIVO. 

 
 

Rains – nejen do deště

Historie značky Rains začala reinterpretací tradiční pláštěnky, které dala moderní rozměr. V průběhu let značka Rains vyrostla v ceněnou, mezinárodní značku s nabídkou prémiového oblečení do deště, která propojuje nejnovější trendy s funkčností. Kromě voděodolných svrchních oděvů uvedla značka i řadu nepromokavých tašek a doplňků. Každá kolekce značky si klade za cíl ctít a zároveň zpochybňovat tradiční vnímání oblečení do deště. Rains je důkazem toho, že skvěle a stylově můžeme vypadat za každého počasí.

 

Remain – stvořená pro influencerky

Značka Remain z Kodaně je kombinací nadčasové klasiky a moderních designových prvků. V každé kolekci hrají prim šaty. Modely propagují dánští influenceři, a to včetně Thor Valdimars a Jeanette Madsen.

SAMSØE & SAMSØE - ESENCE SKANDINÁVSKÉHO DUCHA

Samsøe & Samsøe je celosvětově známá značka, která se dočkala mezinárodního úspěchu. S hrdostí na své skandinávské dědictví se Samsøe & Samsøe vyznačuje estetikou kombinující kodaňský pouliční styl
s podstatou severského ducha. Kolekce přesahují trendy a čerpají ze slavné dánské designerské tradice. Vzniká tak minimalistická a cenově dostupná móda. Na MODIVO aktuálně od Samsøe & Samsøe najdete vzdušné šaty volného střihu, oversized mikiny v pastelových barvách nebo letos tolik trendy široké kalhoty.Gestuz - odvážný avantgard

Dánskou značku Gestuz založila v roce 2008 módní návrhářka a stylistka Sanne Sehested. Hlavní myšlenkou značky stojící za její cestou k úspěchu je spojení designu v duchu rock'n'rollu s důrazem na maximální individualitu každého z nás. Rozmanitost, sebevyjádření a vytvoření vlastního stylu jsou nejdůležitějšími hodnotami značky Gestuz. Objevování sebe a vlastního stylu je posláním, které zakladatelku pohánělo od samého začátku její vlastní cesty. Každá kolekce se nese v duchu drsného rock'n'rollu, kterému kontrastuje ženská jemnost. Gestuz cílí na moderní, sebevědomé ženy, které chtějí módou zdůraznit svou sílu a sex-appeal. Nabídka Gestuz na MODIVO zahrnuje oversize obleky, mini šaty a kožené bundy pro každou příležitost.

 

Brigitte Herskind - ze srdce Kodaně

Jednou z nejoblíbenějších skandinávských značek je Brigitte Herskind. Stejnojmenná dánská módní návrhářka Brigitte si dokázala velmi rychle podmanit srdce módních fanoušků z celého světa. Umělkyně s více než 35 lety zkušeností dokáže do svých návrhů zahrnout esenci skandinávského stylu: minimalismus, jednoduchost
a nenucenou eleganci. Největší inspirací je pro návrhářku Kodaň - její energie, estetika, architektura a životní styl. Všechny tyto vlivy jsou vidět i v jejich návrzích. Značka je vyhledávaná i mezi módními experty a stylisty, kteří oceňují vysokou kvalitu materiálů a zodpovědný přístup k výrobě.

 

Notes du Nord - pro výjimečné ženy

Značka Notes du Nord byla založena v roce 2016 v Kodani a jejím mottem je „Jsi výjimečná – oblékej se tak“. Je to jemné povzbuzení zdůrazňující jedinečnost a originalitu všech žen po celém světě. Návrhy zakladatelky
a kreativní ředitelky Sary Sode jsou prosycené stylem art-deco v kombinaci se severskou strohostí. V nabídce jsou elegantní, ležérní modely pro ženy, které mají odvahu být „jiné". Mezi návrhy najdete šaty s nadýchanými rukávy a volánky, ale i minimalistické pletené outfity. Misí Notes du Nord je vyrábět dokonale ušité oblečení, které ženám dodává sílu a pocit sebevědomí, ať jsou kdekoli. Poznávacím znamením této značky jsou květiny. Jejich motiv najdeme jak na oblečení, tak v prostorách kamenných obchodů. Pro návrháře jsou kvetoucí květiny spojeny s krásou a rozvojem žen, které se vlivem času stávají silnějšími.

Spolu se stovkami tisíc dalších produktů nejvyšší kvality najdete na modivo.cz širokou nabídku skandinávských značek ROTATE, Remain, Samsøe & Samsøe, Rains, Gestuz, Brigitte Herskind a Notes Du Nord.

modivo.cz

@modivo.cz

#MODIVOCZ

 

MODIVO je multibrandová módní platforma, která působí ve 16 evropských zemích a nabízí oblečení, boty
a doplňky od více než 650 značek segmentů: prémiových, casualových, sportovních, street stylových a šetrných
k životnímu prostředí. Mezi značkami dostupnými na MODIVO najdete mimo jiné Guess, DKNY, IRO, Levi's, ROTATE, Max Mara, TwinSet, Furla a Tommy Hilfiger. Jako součást CCC skupiny má MODIVO rovněž své vlastní značky, mezi které patří: Simple, Rage Age, Sprandi, Americanos a Togoshi. Multibrand vytváří prostor pro kreativní vyjádření sebe prostřednictvím módy – prémiovost není jen záležitostí značek, ale především zážitku
z nakupování. MODIVO je místem módní inspirace a sebevyjádření. Každý zde objeví produkty, které odrážejí jeho osobnost a charakter.