Stříbrná generace MODIVO: Je jedno, co si o mně myslí ostatní. Chci se cítit dobře sama sebou

Stříbrná generace MODIVO: Je jedno, co si o mně myslí ostatní. Chci se cítit dobře sama sebou


Život je můj koníček,“ hlásají hrdinové nejnovější kampaně MODIVO. Jejich recept na úspěšný a naplněný život tkví v plnění si vlastních snů, užívání si každodenního života a respektování rozmanitosti. Dnes už se nebojí ničeho a dělají všechno. Kampaň MODIVO oslavující svobodu sebevyjádření bez ohledu na jakákoli omezení a předsudky ostatních vysvětluje podstatu života ve všech jeho barvách.

 

Hrdiny kampaně jsou obyčejní lidé s mimořádnou osobností a jedinečným pohledem na svět. Otázkou, co si
o nich lidé pomyslí, se už dávno netrápí. „Myslet si mohou, co chtějí. Důležité je mít dobrý pocit sám ze sebe,“ dávají své motto najevo hvězdy nové kampaně MODIVO, mezi které patří slavní představitelé tzv. Stříbrné generace. V kampani tak uvidíte uznávanou DJ s mnohaletými zkušenostmi, autora první solné jeskyně na světě, vášnivou gymnastku nebo milovnici psů a náruživou čtenářku. Právě oni totiž nejčastěji podléhají striktním pravidlům a očekáváním společnosti, jak by se měli chovat, oblékat či žít. Hrdinové kampaně boří tyto stereotypní mýty a ukazují, že vlastnosti jako radost a hlad po životě, energie a dobrá nálada jsou naprosto nadčasové.

Kampaňové vizuály si kladou za cíl zdůraznit hodnoty blízké polskému multibrandu, tedy vyjádřit sám sebe, aniž byste museli uspokojovat ambice či názory ostatních. V kampani dominují energické outfity dokonale ladící
s charismatickými postavami, a naopak ostře kontrastující s živými barvami v pozadí. DJ Wika pózuje na fotkách prezentujících největší vitalitu v pastelové bomber bundě Femi Stories, kalhotách s flitry od dánské značky Rotate a levandulových polobotkách s páskem od Karino. Ania, vášnivá gymnastka a seriálová herečka, naopak ukazuje elegantní retro v zeleném saku Gestuz, pruhovaném svetru Levi’s a intenzivně červené sukni značky Birgitte Herskind. Psí máma Basia ukazuje nadčasový přístup ke každodenním outfitům s naprostou lehkostí. Kombinuje světle modrý bomber Tommy Jeans, svetr citronové barvy Polo Ralph Lauren, rubínově červené kalhoty Kontatto a květovaný šátek Ralph Lauren. Maciej je fotomodel a zastánce současných outfitů inspirovaných streetwearem. I proto v kampani pózuje v pruhované košili levandulové barvy s krátkým rukávem od značky Dickies a trendy bílých teniskách New Balance.

Více barevných inspirací pro každého najdete na modivo.cz, v aplikaci MODIVO a v kamenných obchodech.

 

modivo.cz

@modivo.cz

MODIVOCZ