Využijte sílu kolagenu pro nádherné a dlouhotrvající opálení

Využijte sílu kolagenu pro nádherné a dlouhotrvající opálení

Zjistěte, jak kolagen pomáhá při ochraně před sluncem, zabraňuje předčasnému stárnutí
a prodlužuje vaše letní opálení. 


Využijte sílu kolagenu pro nádherné a dlouhotrvající opálení

Milujete opálenou pleť jako políbenou sluncem? Ujistěte se, že následkem nebude podzim plný pigmentových skvrn, vrásek a povislých kontur v důsledku poškozených kolagenových vláken. Opalujte se chytře a udržujte si sexy tón pleti až do podzimu. Ale jak?

Hydratujte a připravte svou pleť

Není žádným překvapením, že hydratace je klíčová. Zejména v létě, kdy kávu střídá koktejl a více se potíme, může snadno dojít k dehydrataci. Zlatým pravidlem je zajistit dostatečný příjem čisté vody.

Připravte svou pokožku na pobyt na slunci. Pochopte, co se s vaší pokožkou při opalování děje, a vybavte ji potřebnými zbraněmi, aby slunci odolala. Opalování není zdravé, ale ne každý se chce v létě schovávat pod slunečníkem.

Pochopte účinky opalování

Proč pokožka vystavená slunci zhnědne? Je to obranný mechanismus. Sluneční světlo aktivuje melanocyty, které pod povrchem kůže rychle produkují melanin. Melanin se postupně dostává na povrch kůže a působí jako ochranný štít proti UV záření.

Samotná produkce melaninu však nestačí - musíme se chránit opalovacími krémy a vybavit pokožku dostatkem antioxidantů a kolagenu. Jedině tak se nám naše pokožka může odměnit zlatavým odstínem a zároveň si zachovat mladistvou energii.

Nezapomeňte, že UV záření, konkrétně UVA paprsky, mohou pronikat skrz mraky a sklo. Mohou dokonce procházet přes epidermis (vrchní vrstvu kůže) do dermis (druhé vrstvy kůže). Když dovolíme, aby UVA paprsky pronikly tak daleko, mohou způsobit značné škody.

 

Proč je opalování s dostatkem kolagenu "zdravější"

Opalování a UVA paprsky mohou mít devastující vliv na tvorbu kolagenu v kůži. Tento účinek není viditelný okamžitě, ale projeví se až po několika týdnech. Takovým neefektivním vyčerpáním zásob kolagenu se výrazně urychluje stárnutí pokožky.

Pokud však naši pokožku vybavíme dostatečnou zásobou kolagenu - nejsou následky opalování tak ničivé
a případná regenerace probíhá snáze a rychleji.


Vyberte si správný kolagen

Na zdroji kolagenu záleží. Rybí kolagen se vstřebává 1,5krát lépe než jiné druhy. Měli byste vědět, kde ryby žily
a zda byla těžba kolagenu udržitelná.
Kolagen Collamedic pochází z divokých vod Norska a získává se z ryb, jejichž maso je určeno pro potravinářský průmysl.

Chcete se letos zaměřit na zdravé opálení, které vydrží až do podzimu? Pak je opravdu ten nejvyšší čas. Přípravky Collamedic zajistí hydrataci pokožky, pomohou zabránit vzniku pigmentových skvrn, vrásek a opálení vás bude těšit třeba až do listopadu.

 

 

 

E-shop: www.ambeauty.cz