Nechte svůj šatník rozkvést i na podzim

Nechte svůj šatník rozkvést i na podzim


Podzim je k nám, co se počasí týče velmi štědrý a zásobuje nás slunečními paprsky. Zima se však blíží mílovými kroky. Pokud je vám také trochu teskno při myšlence na mrazivé dny, pojďte se s námi rozehřát
u soutěže o outfit z podzimní květinové kolekce PUMA x Liberty z meta-zahrady budoucnosti a nechte svůj šatník rozkvést i na podzim.

PUMA a Liberty pokračují ve svém dlouhodobém partnerství a pro podzimní sezónu 2023 přichází s unikátním konceptem s názvem meta-zahrada, který přináší speciální digitální design. Nechte se pohltit květinovou kamufláží – potiskem, který tvoří barevnou mozaiku inspirovanou archivem značky Liberty, jenž čítá desetitisíce historických látek, textilií a vzorů.

Základní kousky kolekce tvoří dvě soupravy. První z nich přináší oversized mikiny a tepláky ve stylu unikátního spojení estetiky značek Liberty a PUMA, který rozkvétá s originálním potiskem v rytmu květinové zahrady. Druhá souprava zahrnuje lehkou vzorovanou bundu s kalhotami, crop topem a legínami. Kromě oversized bundy je design všech kousků vylazen celoplošným potiskem. Nechybí ani trička s osobitými grafikami či stylový klobouk a taška v puffer stylu.

Vybrané produkty kolekce PUMA x Liberty budou k dostání koncem září 2023 v prodejnách a e-shopech Zoot, Bibloo, puma.com a v prodejnách Liberty.Více o této kolekci také v našem článku zde.

 

 

Odpovězte na otázku a hrajte o outfit z kolekce PUMA x Liberty: legíny + podprsenka + bundička + boty Mayze.

 

 

 

 

 

 

Výherce: V. Eliášková