Rozpalte ho pomocí sexy vůně

Rozpalte ho pomocí sexy vůně

Pokud jde o sexuální přitažlivost, ženská vůně patří mezi obrovské spínače mužských smyslů. Působí intenzivněji, než ženský hlas nebo dotek ženské kůže, alespoň podle profesorky Rachel Herz. Vůně může být skutečně mocnou zbraní při svádění a zde máte malý rec


Pokud jde o sexuální přitažlivost, ženská vůně patří mezi obrovské spínače mužských smyslů. Působí intenzivněji, než ženský hlas nebo dotek ženské kůže, alespoň podle profesorky Rachel Herz. Vůně může být skutečně mocnou zbraní při svádění a zde máte malý recept, jak využít romantické návnady.

sexy vune 3

Rituál = spínač milování

„Vůně jsou propojeny s našimi emocemi“, říká Herz. Udělejte si malý rituál před milováním a pokaždé na sebe stříkněte pár kapek vašeho oblíbeného parfému. Jakmile z toho uděláte pravidlo, již brzy si váš miláček spojí vůní s milováním a jen se kolem něj mihnete, okamžitě po vás zatouží.

Vyberte vhodná místa

Nechejte vůni uvolňovat postupně. Víte, která místa na těle jsou nejvhodnější? Zápěstí, loketní jamky, krk, pod koleny i na zádech. Jedná se zároveň o místa, která se nám častěji potí a tím se parfém snadněji a lépe při pohybu postupně uvolňuje.

sexy vune 2

Hrajte na správné struny

Pokud ho chcete ještě více pozlobit vaší vůní, můžete si jí lehce postříkat část tváře. Jen malý kousek, aby vůně nebyla příliš silná, za to, když vás partner políbí, zahraje mu na smysly hned několik tónů. Stejně tak můžete využít vnitřní stranu stehen – pár centimetrů nad koleny. Uvidíte, jak s ním vaše kouzlo zamává.sexy vune 1 Text: Jana Čechová, Foto: shoppinglifestyle.com