Co o vás prozradí vaše oblíbená poloha? Víme to.

Co o vás prozradí vaše oblíbená poloha? Víme to.

V sexu preferujete polohu misionáře. Říkáte si, že je to pro to, že je vám prostě pohodlná, nechytáte křeče do nohou a máte větší výdrž. To sice ano, ale je v tom mnohem víc. Jste dominantní sexuální bohyně, nebo tichá poddajná myška? Vaše oblíbená sexuální poloha par


V sexu preferujete polohu misionáře. Říkáte si, že je to pro to, že je vám prostě pohodlná, nechytáte křeče do nohou a máte větší výdrž. To sice ano, ale je v tom mnohem víc. Jste dominantní sexuální bohyně, nebo tichá poddajná myška? Vaše oblíbená sexuální poloha partnerovi napoví, jaká jste. dbb56afea333335a_shutterstock_136921391.xxxlarge_2x Jak si ustelete, tak si lehnete. A když si lehnete s někým jiným, pozice při vašem milování o vás vypoví více, než byste si kdy pomyslela. Stejně jako vaše oblíbená barva nebo vaše gesta i vaše oblíbená sexuální poloha prozradí ne málo o vaší povaze. Do jaké kategorie patříte?

Misionářská klasika

Klasika, která se nikdy neomrzí. Touto polohou svůj sexuální život začínáme. A stále se k ní v průběhu vracíme. Iniciativu přebírá muž, žena se podřizuje. Pokud preferujete misionáře, jste klidná a introvertní. Nepouštíte se do žádných experimentů a držíte se při zemi, jen aby se neporušil váš stereotyp. Tyto ženy jsou věrné, něžné a udržují teplo rodinného krbu. Jsou to ženy melancholické.

Na koníčka, a jedem!

V poloze na koníčka se sice nadřete, vaše stehna i partner vám za to však poděkují! Poloha, kdy je žena nahoře ukazuje, že je dominantní a chce vztah i sex řídit. Vždy musí mít před mužem navrch, přesně ví co chce a vždy toho dosáhne. Ženy preferující polohu na koníčka jsou tvrdohlavé, sebevědomé a velmi hrdé. Vaši přízeň si okolí musí tvrdě vydobýt a zasloužit. Temperamentem jsou to ženy choleričky či sangviničky.

Lžička plná citů

Ležet na boku, opírat se o partnera a ležet i souložit v jeho pevném sevření? Tak to je lžíce. Romantická a něžná poloha, která vyvolává pocit pohody a romantiky. Ženy preferující polohu lžíce jsou empatické, citlivé a hravé. Největším potěšením je pro ně blízkost nejbližších. Tyto ženy jsou optimistické a důvěřivé, někdy až příliš. Temperamentem jsou to ženy melancholičky, skvělé kamarádky a zodpovědné matky.

Plnou parou vzadLove-sex-and-sexuality-30528227-500-375

Zezadu, neboli na pejska, poloha, kdy žena klečí na čtyřech s vyšpuleným zadečkem. Ještě donedávna byla tato poloha tabu. Dnes se těší však stále větší a větší oblibě. Tyto ženy jsou velmi silné osobnosti, které neustále s něčím bojují. Na okolí působí jako silné a tvrdé ženy, které se nebojí ničeho, jejich nejbližší však vědí, že jsou to snílci. Ženy milující polohu zezadu jsou vášnivé, hravé a nevyzpytatelné. Temperamentem jsou to choleričky. Většinou to jsou ženy nevěrné, když už se ale zamilují, dají do vztahu všechno.

Na stojáka

Ve stoje to mají rády ženy, které si potrpí na něčem netradičním. Rozhodně s nimi nezajedete do vyjetých kolejí a stále hledají něco nového. Jdou si tvrdě za svým a mají velmi vysoké sebevědomí. Jsou to choleričky, sangviničky i flegmatičky. Rády riskují a soutěží s ostatními. Jejich partner musí být stejný jako ony, obdivovat jejich vytrvalost a nebrzdit jejich rozlet.

A co na to muži?

Muži preferující misionáře neradi riskují a hrají podle přesně daných pravidel. Jejich partnerka musí mít stejnou povahu jako oni, jinak vztah nebude mít dlouhého trvání. Pokud muž nechá ženu nahoře, v poloze na koníčka, je zvyklý dostat vše, co si zamane. Když muž preferuje lžičku, jde mu především o kvalitu vztahu po duševní stránce a sex pro něj není na prvním místě. Pejska pak upřednostňují zejména ti muži, kteří nad ženou vždy musí mít navrch. Možná ji svým způsobem chtějí tak trochu ponížit a ukázat jí, kdo je tu pánem. Často jsou to muži, které ženy často odmítaly.