Rady pro náš zdravý život konečně přehledně na jednom místě

Pro návštěvníky portálu www.ZijZdrave.cz připravila Všeobecná zdravotní pojišťovna společně s předními odborníky – obezitology, nutričními terapeuty, fyzioterapeuty a psychology – mnoho užitečných rad a doporučení, jak se správně a zdravě stravovat a jaké pohybové akt


Pro návštěvníky portálu www.ZijZdrave.cz připravila Všeobecná zdravotní pojišťovna společně s předními odborníky – obezitology, nutričními terapeuty, fyzioterapeuty a psychology – mnoho užitečných rad a doporučení, jak se správně a zdravě stravovat a jaké pohybové aktivity jsou pro nás nejvhodnější.  Portál nabízí recepty na zdravé pokrmy, tabulky nutričních hodnot potravin či výdeje energie. Pravidelně každý měsíc zde probíhají online poradny na aktuální témata. K dispozici jsou také diskusní fóra, kde mohou návštěvníci probírat s ostatními své úspěchy i neúspěchy na cestě za zdravým životem.

Každý návštěvník internetového portálu www.ZijZdrave.cz si může díky aplikaci Můj deníček zaznamenávat své energetické příjmy a výdeje. Do deníčku si zapisujeme na jedné straně energetické příjmy, tedy vše co za den sníme, a na druhé straně energetické výdeje, což představuje naši pohybovou aktivitu. Zda se daří mít tyto dvě složky v rovnováze, ukazují přehledné grafy. Stránky nabízí i kalendář akcí spojených se zdravým pohybem, ankety a soutěže o zajímavé ceny.