Už žádného dalšího metrosexuála!

Zpátky na stromy, začíná poptávka po opravdových chlapech! Jsme přesycené sebestřednými metrosexuály a sníme o statečných hrdinech, kteří by kvůli nám dávali všanc své životy. Jenže ti už jsou k mání jen ve filmech pro pamětníky. Tak si alespoň otestujte svého vyvole


Zpátky na stromy, začíná poptávka po opravdových chlapech! Jsme přesycené sebestřednými metrosexuály a sníme o statečných hrdinech, kteří by kvůli nám dávali všanc své životy. Jenže ti už jsou k mání jen ve filmech pro pamětníky.

Už žádného dalšího metrosexuála

Tak si alespoň otestujte svého vyvoleného, zda má blíž ke správnému chlapovi nebo k ufňukanému a nerozhodnému zženštilci.

Správný chlap má svoje ne

Nerad nakupuje, nestojí hodinu před zrcadlem, netvaruje si gelem módní účesy a neholí si intimní partie. Nekouká v obchodě po značkových tričkách a špičatých botách, když si vybírá nové džíny, nestará se, jestli v nich má vypasovaný zadek, nevyžívá se v košilích pastelových barev, neciví půl hodiny do jídelního lístku, aby si pak vybral bezmasý salát, neuklízí po sobě, když k tomu není donucený, nelíčí obšírně do mobilu své včerejší zážitky a v posteli neleží na zádech a nečeká, co mu předvedete. Neumí zacházet s miminem a rozhodně mu nežužlá ouško a nešišlá na něho.

Správný chlap má také svá ano

Vystačí si s dobrou kolínskou, čistě umytým tělem a holicí strojek používá jen na tvář. Může se utlouct po svíčkové nebo knedlovepřozelu, brečí, jen když ho nikdo nevidí, místo uraženého trhání hlavou se pořádně rozčilí a v diskusích upřednostňuje rozum před emocemi. Rád se učí přebalovat mimino, i když je neohrabaný, a mluví na něj přirozeným, cukerínem nepřislazovaným hlasem. Otevře vám dveře, pomůže do kabátu, vezme vám z ruky těžkou tašku a v případě ohrožení vás schová za sebe. Vyslechne trpělivě vaše ženské stesky, i když jim většinou vůbec nerozumí, pak vás pohladí, políbí a vezme kolem ramen a vy si uvědomíte, jak je fajn, když jste na všechno dva. (eh) Foto: www.pixmac.cz