Mužský pohled: Jak hodnotí nevěru?

Mužský pohled: Jak hodnotí nevěru?

Jsme tady s dalším sobotním speciálem, ve kterém si proklepneme myšlenky mužského pokolení. Tentokrát  přišlo na řadu téma nevěry a už teď na začátek vám můžeme říct, že někteří pánové vám se svými názory radost dvakrát neudělají, s největší pravděpodobností vás krapet rozlítí. A dost možná taky přijdete o iluze.


id-100112050

Radomír (36): Nevěra? Tak s tím si hlavu alespoň já nelámu

„Nechápu, proč bych se něčím tak zbytečným měl jakkoli vzrušovat. Jsem sice ženatý, ale na své služební cesty po Evropě rozhodně nejezdím sám a upozorňuji, že má stará sedí doma za pecí a já si tak pokaždé vyhodím z kopýtka. Dana se na jedničku postará o dům a děti, ale pro své potřeby jsem si našel mnohem lepší a mladší pečovatelku. Takže já jsem nevěrný až na půdu a jsme spokojení všichni. Manželka, že má pokoj a já volné pole působnosti, na rovinu však podotýkám, že ona netuší vůbec nic. Teda aspoň si to myslím,“ svěřuje se zcela bez okolků obchodní zástupce.

 

Lukáš (28): Střídám ženy jako na běžícím pásu, ale miluju jenom jednu

id-10054168„Je rozdíl podvádět fyzicky, co se týká sexu a emocionálně, kdy se prostě do jiné ženské zamilujete, i když doma máte tu, ke které jste kdysi hořeli láskou. Takže já přiznávám, že sex mám tu a tam i s jinými ženami, než se svojí láskou, ale to jako nevěru nepočítám. Martinu miluju a žádná další sexuální známost na tom nezměnění vůbec nic.“

 

Tomáš (40): Nevěra je svinstvo, já jsem se už ponaučil

„Stačí udělat pár blbostí a člověk, kterého jste milovali, vám dá kopačky. Tuhle zkušenost jsem prožil i já, zapletl jsem se s jednou krásnou holkou, nechal se oblbnout její postavou i vzhledem a než jsem se nadál a pochopil, že je to bezedná kasička, co hledá sponzora. Moje láska Tamara byla fuč, peníze taky a já dodnes hledám tu, která by se mé bývalé osudové ženě aspoň trochu rovnala. Asi ale budu navždy sám,“ stýská si podnikatel a tvrdí, že by to všechno nejraději vzal zpátky.

 

Karel (50): Odpustit se dá všechno

„Moje drahá mi jednou zahnula a přiznala se mi. Vzal jsem to sportovně, od tohoto incidentu si ji více hlídám a miluju ji snad ještě víc.“