Milenky: Ty poražené, které jsou o svátcích samy?

Milenky: Ty poražené, které jsou o svátcích samy?

Možná byste na jejich adresu nejraději utrousili něco peprného, protože jsou to podle vás prachsprosté zlodějky rodinného štěstí, ale právě ony to v době Vánoc nemají zrovna nejlehčí. Nemají je totiž s kým trávit, protože ten, ke kterému zahořely láskou, dal přednost r


Možná byste na jejich adresu nejraději utrousili něco peprného, protože jsou to podle vás prachsprosté zlodějky rodinného štěstí, ale právě ony to v době Vánoc nemají zrovna nejlehčí. Nemají je totiž s kým trávit, protože ten, ke kterému zahořely láskou, dal přednost rodině v čele s manželkou a dětmi.

„Svátky pokaždé obrečím, mám pocit, že se svět spikl proti mně a prožívám něco jako grandiózní depresi. Nikdy bych Tomášovi nepřiznala, jak moc vlastně trpím, když vím, že večeří s rodinou, kouká s nimi na pohádky a já trávím večer s vínem, se zmrzlinou a civím na stejně zoufalou Bridget Jonesovou. Vánoce bych prostě nejraději vymazala z kalendáře jednou provždy,“ stýská si Laura, která ztratila hlavu pro muže a otce od rodiny v jednom.

Ta, která miluje na maximum, nebude (o Vánocích) šťastná

Pokud jste se zabouchla do ženatého záletníka se vším všudy, tak vám stejně nakonec zůstanou oči pro pláč. Ze začátku je to všechno super, budete si nezávazně trylkovat, ale jakmile do vašeho srdce otiskne své stopy, a to vaše bude bít jen pro něj, tak budete náhle odsouzena k vánočnímu smutku. Takže pokud nemáte odvahu tohle snášet i příští rok, práskněte do bot a normálně ho vystěhujte z vašeho života. Ono vám to za ty proplakané svátky stejně nestojí.

Ta, co si jenom hraje, oblízne všech deset

Milence má jako hobby, řekněme tak trochu bokem, o jeho lásku nestojí, považuje ho za zdroj zábavy a trochu toho dobrodružství. Svátky tráví se svou pravou láskou, která o existenci  milence nemá ani potuchy a kdyby nějaké podezření přece jen bylo, tak on ji stejně neopustí, je totiž návyková. V tomto případě může mít svátky smutné právě milenec, kterému ta potvora nedá spát. S tím si ale ona hlavu neláme.

Ta, co hraje na vítězství, a nespokojí se s vedlejší rolí

Je to asi takhle. Má milence, ale i přesto vede uspokojivý život. Nenudí se, žije si svůj sen a neváhá jít naproti tomu, co chce a navíc se jí to i daří. Dokáže pobláznit hlavu každému muži a to tak, že mnohdy sám řekne manželce i dětem sbohem, aby mohl žít právě s ní. Osamělé Vánoce tedy prožije jeho drahá choť, nikoliv ta, co to s ním nazapřenou táhne. freedigitalphotos.net