9 tipů, jak mít božskou figuru

9 tipů, jak mít božskou figuru

Chcete se na vánočním večírku blýsknout v těch třpytivých šatech, co vaši postavu obepínají jako druhá kůže? Akorát podmínkou vašeho záměru je umravnit tukové polštářky? Pak se neváhejte  pustit do praktikování těchto zlatých rad, co vám umažou nejenom kila, ale i centimetry.


 

Buďte v duševní pohodě

Jste rozladěná, ve stresu a trápíte se pro to i ono? Najděte zdroj, vyřešte problémy a celkově usilujte o životní pohodu. Jinak ručička vaší váhy bude ukazovat poměrně splašená čísla. Částé výkyvy váhy pak nahrávají do noty také vzniku strií.

Je to chuť nebo hlad?

Hlad je maskovaná žízeň, proto se před tím, než se pustíte do konzumování ve velkém napijte. A co se týká nezřízené chuti na sladké, jděte si vyčistit zuby, nebo sáhněte po mátové žvýkačce. Uvidíte, že na tláskání všech dobrot nebudete mít ani pomyšlení.

Na lačno si poručte vlažnou vodu s citrónem

Prospívá trávení, nastartuje metabolismus. Navíc vám vitamíny, pektiny spolu s vlákninou udělají dobře. Dále tiší nadýmání a jiné nepříjemné pochody ve střevech, kromě toho detoxikuje až až.

Spěte ideálně

Neponocujte, nevysedávejte u televize a jděte spát tak, aby vás do následujícího rána dělilo nejlépe osm hodin. Nebudete jíst zbytečně, protože budete mít energie na rozdávání.

Skákejte přes švihadlo

Ne, nezbláznili jsme se, ale u této dětské hry se zcela skvěle zbavíte tukových zásob jedna dvě. Věnujte skákání alespoň 15 minut denně a uvidíte, že zaznamenáte výsledky. Postupně přidávejte minuty.

Mějte s sebou vždy něco k jídlu a k pití

Do kabelky si šupněte kromě láhve s vodou také svačinu. Můžete to být ovocná tyčinka bez přidaného cukru, pytlík ořechů bez polevy a nejlépe bez soli či banán. Nicméně do práce si noste nejen obědy, ale i svačiny, které se snažte nutričně nastavit tak, aby vám prospívaly.

Zamilujte si sex

Ale rozhodně ne ten, kdy budete jenom ležet, je potřeba si s partnerem prostřídat aktivní pozice. Uvidíte, že vám s pravidelným sexem bude o dost lépe. Spálíte kalorie, vaše pokožka se prokrví a celkově se budete cítit také méně frustrovaně.

Procházejte se

Ruku v ruce nebo popadněte čtyřnohého chlupáče a rázujte se před spaním uvolnit a unavit přirozenou cestou. Chůze je ideální pohyb, a to už z toho důvodu, že je našemu tělu velmi blízká. Zvlášť se ale velmi hodí pro ty, co mají nějaké to kilo navíc. Ze začátku raději choďte a později, až se zbavíte kil se opřete do běhání, ať si vaše kolena nestýskají až až.

Chcete mít zadeček snů?

Všichni se shodují na tom, že pomáhají dřepy, a to hned na několik variant.  Jejich význam na vaši postavu můžete umocnit tím, že si dáte do ruky činky či využijte jiné a váhově ideální závaží. Určitě to ale s četností dvakrát nepřehánějte, aby svaly rostly a tuky šly do pozadí, je zcela zásadní vědět, že  jsou potřeba i dny určené pro regeneraci.