Koupelna v námořnickém stylu! Svěží vánek v koupelně

Koupelna v námořnickém stylu! Svěží vánek v koupelně

Zvedněte kotvy a užívejte si svěží vánek! Zářivě bílá a námořnické modré tóny se i ráno postarají o dobrou náladu a zpříjemní vám vyplutí na širé moře – pardon, do nového dne! Měkoučké ručníky, praktické zkrášlovací pomůcky a úložná řešení od košíků po kosmetické taštičky promění vaši koupelnu v oázu pohody pro všechny mořeplavce a mořské víly.

Kolekci „V námořnickém stylu!“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 2. července, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 26. června 2018.


 

Kruhová osuška
Osuška je ze 100% biobavlny. Froté kruhová osuška má průměr 150 cm. Předběžná cena 799 Kč.

Kelímky, 2 ks
Sada kelímků nejen na kartáčky. Kelímky jsou z kvalitního plastu se silikonovým protiskluzovým proužkem na spodní straně. Jeden kelímek má násuvný držák, ve kterém lépe drží kartáčky nebo kosmetické štětce. Předběžná cena za sadu 179 Kč.

Dávkovač mýdla
Barevně vhodný do všech koupelen. Dávkovač je z kvalitního plastu se silikonovým protiskluzovým proužkem
na spodní straně. Velikost dávkovače je 15 cm a jeho objem je 400 ml. Předběžná cena 179 Kč.

 

  

 

Úložný stojánek
Designově sladěný s kelímky a dávkovačem na mýdlo. Stojánek je z kvalitního plastu se silikonovým protiskluzovým proužkem na spodní straně. Rozměry stojánku jsou 16 x 8 x 6 cm. Předběžná cena 499 Kč.

Předložka do koupelny
Komfortní viskoelastická pěna. Ta se optimálně přizpůsobí tělesné hmotnosti. Spodní strana má protiskluzovou úpravu. Podložka je vhodná i na povrchy s podlahovým vytápěním. Její rozměry jsou 45 x 75 cm a 60 x 100 cm. Předložka je v nabídce v šedé a tmavě modré barvě. Předběžná cena 249 Kč.

Žakárová osuška XL
Osuška je ze 100% biobavlny. Kvalitní měkké froté je příjemně savé. Osuška o velikosti 100 x 200 cm má poutka na krátké i dlouhé straně. Předběžná cena 599 Kč.

 

   

 

Taška na prádlo
Tašku lze použít jako plážovou tašku i koš na prádlo. Taška má bambusová ucha, zavírací mechanismus
a zesílené dno. Díky povrchové úpravě se lehce udržuje čistá, stačí ji otřít vlhkým hadříkem. Rozměry tašky jsou 53,5 x 52,5 x 33 cm. Předběžná cena 1.290 Kč.

Stojan na toaletní papír
2v1 – držák a zásobník toaletního papíru. Stojan je z kvalitní kartáčované oceli. Jeho výška je 70 cm. Předběžná cena 699 Kč.

Stropní svítidlo s LED „Filament“
Svítidlo je vhodné do koupelen. Je z kovu a skla se sedmi LED světelnými zdroji. Svítidlo měří 19 cm a jeho průměr je 39 cm, vydává teplé bílé světlo. Produkt má záruku tři roky. Předběžná cena 1.490 Kč.

 

   

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Možnost nákupu v obchodech Tchibo a také na www.tchibo.cz