Dovolená, která vám dodá energii

Dovolená, která vám dodá energii

Načerpat novou sílu a energii na dovolené v Karlových Varech je snadné. Zvlášť když si hosté zvolí designový hotel ST. JOSEPH ROYAL REGENT vyhlášený svou pohostinností a prvotřídními lázeňskými a wellness službami.Přímo v centru lázní, avšak v klidném zákoutí. To je to pravé místo pro odpočinek! A právě na takovém místě vítá své hosty čtyřhvězdičkový superior hotel St. Joseph Royal Regent. Milovníci čistého stylu ocení pohodlí elegantních designových pokojů. Rozhlížet se do okolí nebo se nechat unášet skvostným pohledem na noční oblohu lze ze střešní terasy, která obklopuje bazén Wellness centra Skyland. No řekněte, kdy jste se naposledy opalovali u bazénu v samém centru města, a přitom v jedinečném soukromí!

Zemskou tíži zde relativizují i bublinky vířivky. Tělesnost zas příjemně připomenou sauny, parní a ledová lázeň.

Dokonalý odpočinek nabízí relaxační zóna a osvěžující drink na baru hned u bazénu. 

Pro navození klidu a ozdravení těla i duše jsou pak určeny především hotelové lázně – St. Joseph’s SPA. Jejich předností je vyhlášená karlovarská minerální voda přivedená od Vřídla až do hotelu, která se využívá k široké škále rozmanitých koupelí a procedur. Hosté mohou vybírat hned z několika zbrusu nových wellness
a pobytových balíčků a mohou si být jisti, že jsou v těch nejlepších rukou. Záruku kvality pak podtrhuje certifikace nestátního zdravotnického zařízení.

 

A co je nezanedbatelné, myslí tu i na děti! Hotelový lékař a vyškolení terapeuti jsou připraveni doporučit správnou kombinaci blahodárných postupů a terapií i nejmenším hostům.

Z uvolňující atmosféry hotelových lázní je to jen pomyslný krůček k dalším nevšedním zážitkům, tentokrát gastronomickým. Magická hra chutí a vůní vytříbené kuchyně restaurace Mayflower je neodolatelná.

 

St. Joseph Royal Regent otevírá své brány 25. června 2020

Více informací na www.royalregent.cz.