GP Nutrition a Gabriela Peacock přináší novinku, náhražku jídla GP Complete ve dvou příchutích

GP Nutrition a Gabriela Peacock přináší novinku, náhražku jídla GP Complete ve dvou příchutích

GP Complete – náhražka jídla od Gabriely Peacock


Multinutriční shake v prášku GP Complete od GP Nutrition navrhla výživová specialistka s českými kořeny Gabriela Peacock. Tato náhrada stravy má výrazné benefity – pomáhá redukovat váhu rychleji, obsahuje spousta vlákniny, snižuje „chutě“.

Nemáte čas se stravovat kvalitně, jste v poklusu a je pro vás těžké jíst vyváženou stravu? A nebo zkrátka chcete zhubnout a mít jistotu, že tělu dáváte vše, co potřebuje... Protože pokud tomu tak není, hubnete nezdravě
a dochází k nenáviděnému jojo efektu... 

Ve většině jídel totiž není dostatek kvalitní bílkoviny tolik potřebné pro všechny naše životní funkce a ani vitamínů a minerálů, díky kterým fungují i naše orgány. Veganský GP Complete obsahuje vše z živin, co by kvalitní jídlo mělo obsahovat. Prášek GP Complete jen stačí smíchat s vodou. 

Ze složení jmenujme hypoalergenní hráškový protein . Ze sacharidů oves, který je velmi bohatý vlákninu, další vláknina psylium, která ovšem nemá kalorie a je skvělá na podporu hubnutí  a pocit naplnění. I tuky jsou v kompozici jídla velmi důležité a kokosový olej je velmi kvalitní olej. Lněné semínko s vláknina a omega 3 pomáhá zažívaní a svalové obnově.

GP Complete obsahuje 24 vitamínů a minerálů, nemusíte s ním brát tedy další doplňky stravy. GP Complete má pouze 208 kalorií v jedné porci. Je to tedy zároveň perfektní kontrola pro ty, co mají nějaký důvod počítat kalorie nebo k přerušovanému půstu. A kromě toho také skvěle chutná. Je k dostání ve dvou příchutích, populární čokoláda se slaným karamelem a vanilka.

Nosím GP Complete sebou a když se dostanu do časového presu nebo si nejsem jistá kvalitou jídla, nebo třeba na cestách u benzínek či v letadle, dám si porci místo jídla a jsem plná energie a zasycená. Hodí se také, když nestíhám snídani,říká Gabriela Peacock.

GP Complete podporuje zdravé stravování, váhu a vaše fitness cíle!

Složení: Ovesná mouka, protein z hrášku, protein z hnědé rýže, protein ze slunečnice, draslík, magnesium, sodík, vápník, železo, zinek, mangan, měď, selen, jód, lněné semínko, pudr z kokosu, psylium pudr, slunečnicový lecitin pudr, kyselina askorbová, vitamíny: A, B1 tiamin, B2 riboflavin, B3, B5 maltodextrin, biotin, B6, kyselina listová B9, B12, vitamín C, vitamín D, E, K1. Přírodní aroma (vanilka – z vanilkových lusků nebo slaný karamel). Přírodní satbilizátor -Xanthanová guma, Stevie – přírodní sladidlo

Bez alergenů: veganské / bez lepku / bez přidaného cukru / bez mléka

 
Cena GP Complete: GP Nutrition, balení 550,- Kč.

 

 

Eshop a více info na www.gpnutrition.cz.