Móda v barvách přírody

Móda v barvách přírody

Příroda nás inspiruje a dobíjí energií. Tak proč nevnést její krásu a sílu i do svého jarního šatníku? Nachystali jsme pro vás tři krásné přírodní scenérie a jejich stylové variace na každodenní nošení. Z lesa přímo do šatníku Přírodní, zemité tóny jako je


Příroda nás inspiruje a dobíjí energií. Tak proč nevnést její krásu a sílu i do svého jarního šatníku? Nachystali jsme pro vás tři krásné přírodní scenérie a jejich stylové variace na každodenní nošení.

Moda v barvach prirody - 8

Z lesa přímo do šatníku

Přírodní, zemité tóny jako je hnědá, khaki, olivová, velbloudí a zelená se většinou objevují převážně v podzimních a zimních kolekcích.  Vypadat skvěle mohou ale i v jarní sezóně, a to potvrdili i mnozí módní návrháři! Nebojte se experimentovat s odstíny těchto barev a zakomponovat je do svého jarního šatníku. „Maskáčové“ barvy vypadají skvěle a mladistvě, a navíc zapadnou jak do přírody, tak i do „městské džungle“.

Moda v barvach prirody - 3

Skvěle tyto barvy vypadají zkombinované s něžnými pastelovými odstíny jako je krémová, mátová nebo růžová, vytváří tak kontrast.

Rozkvetlá louka

Květinové vzory a ornamenty jsou zase všude. A tentokrát čím divočejší, tím lepší! Výrazné květinové potisky v kombinaci s příjemnými jarními barvami vypadají opravdu nádherně. V outfitu však nikdy nekombinujte dva květinově-potisknuté kousky, to by vypadalo přeplácaně a nevkusně. Místo toho doplňte ústřední květinový kousek oblečením, které jej bude komplimentovat a doplňovat.

Moda v barvach prirody - 6

Inspirovat se na louce můžete také v množství rozlišných odstínů květin a různé zeleně. Monochromatické outfity (tzn. outfity složené z jedné barvy v různých odstínech) jsou velmi odvážné, ale také trendy a oblíbené mezi bloggery a stylisty.

S výhledem na moře

Modrá a bílá jsou každoroční stálicí jarních a letních kolekcí. Móda inspirovaná vodou je stvořená z lehkých materiálů, vodních potisků, „ombre“ efektů a okouzlujících azurových a blankytných barev, které vidíme na obloze i na mořské hladině.

Moda v barvach prirody - 9

Podívejte se do naší galerie a na příštích nákupech se nebojte zasnít! Text: Natalie K. Foto: polyvore.com [clear] [gallery ids="11036,11037,11035,11034,11033,11032,11031,11030,11029"]