Pečujte o své rty a vyhrajte balíček Blistex

Pečujte o své rty a vyhrajte balíček Blistex

Ve srovnání s ostatní pokožkou těla mají rty nejtenčí kůži. Protože se v této citlivé partii nenacházejí ani potní, ani mazové žlázy, rty velmi rychle vysychají. Aby vaše rty zůstaly jemné, dopřejte jim pravidelnou péči.


Máme pro vás soutěž se značkou Blistex, která se specializuje na péči o rty. Po léta využívá jedinečné znalosti a zkušenosti týkající se lidských rtů, aby svým zákazníkům poskytla vysoce kvalitní a technologicky pokročilé výrobky, které chrání, zklidňují a pomáhají. V současné době Blistex působí ve více jak 70 zemích světa, kde nabízí širokou řadu výrobků pro péči o rty.

 

Naše TIPY pro péči o rty

1.Denně pečujte o své rty. Používejte výrobky pro péči o rty jako součást denního režimu pro hydrataci rtů
a zachování jejich zdraví

Pro hydrataci rtů, která je zklidňuje a přináší úlevu při popraskání, spálení a oparech, vyzkoušejte Blistex Lip Balzám. Denní ošetřování rtů pomáhá udržovat pocit hebkosti a příjemný vzhled.

2. Používejte přípravky pro péči o rty před jejich vystavením suchému prostředí

Kdykoli jste vystaveni podmínkám, při nichž obzvláště hrozí vysušení rtů, ať už jsou to nepříznivé venkovní podmínky nebo suché domácí prostředí, používejte produkty péče o rty, které pomáhají zachovat přirozenou hydrataci a zabraňují jejich vysoušení. Blistex Lip Classic vaše rty vždy efektivně chrání.

3. Používejte výrobky pro péči o rty před vystavením slunci

Kdykoli jste během roku vystaveni vždy škodlivým slunečním paprskům, používejte přípravek s adekvátním SPF (faktorem ochrany proti slunci). Kromě dobře známého škodlivého vlivu na pokožku je vystavení slunci
u náchylných osob rovněž spouštěcím faktorem oparů. Číslo SPF indikuje, kolikrát déle může člověk zůstat na slunci, než se spálí. Osoby s citlivou pokožkou by se měly vyhnout produktům obsahujícím PABA (kyselinu para-aminobenzoovou), která může způsobit alergickou reakci. Vyzkoušejte jakýkoli z výrobků Blistex s opalovacím krémem, včetně Blistexu MedPlus®.

4. Ošetřujte bolavé nebo již popraskané rty léčivým výrobkem pro péči o rty

Pokud je ret již vysušený, popraskaný nebo bolavý, je zvláště důležité použít léčivý přípravek, který poskytne úlevu. Produkt s pronikajícím analgetikem zklidní rty rychle a efektivně. Blistex Lip Balzám léčí a je jediným balzámem na rty, který díky svému složení skutečně hydratuje. Bolavým rtům poskytuje chladivou úlevu Blistex MedPlus®.

5. Používejte výrobky pro péči o rty pod rtěnku nebo místo ní

Před nanesením rtěnky používejte produkt péče o rty, jako Blistex Lip Classic nebo Blistex Lip Balzám. Tyto produkty pomáhají rtěnku rovnoměrně aplikovat pro její lepší vzhled. Pokud nechcete rtěnku vůbec použít, Blistex Lip Brilliance® poslouží jako balzám a zároveň Vaše rty zbarví a dodají jim lesk!

 

 

Na tři z vás čekají balíčky produktů. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku.

Nápovědu a více informací najdete na www.blistex.cz

 

 

 

Výherce informujeme emailem. 
Zveřejňováni jsou ihned po zpětné reakci.

 

 

Výherci:
Z. Tomanová, P. Cíglerová