Jak se líčí „na kočku“

Jak se líčí „na kočku“

Závidíte kolegyni nádherně symetrické oční linky? Nechápete, jak je dokáže sama sobě takhle namalovat? Tak to si pište, že má v kabelce nejlepší kosmetický „vynález“ letošního léta, gelovou fixu na linky! Má tvar tužky, protože s tou se oční linky malují nejlépe.


Závidíte kolegyni nádherně symetrické oční linky? Nechápete, jak je dokáže sama sobě takhle namalovat? Tak to si pište, že má v kabelce nejlepší kosmetický „vynález“ letošního léta, gelovou fixu na linky!

liceni1

Má tvar tužky, protože s tou se oční linky malují nejlépe. K tomu jemnou gelovou konzistenci, protože ta se nanáší skoro sama, a ještě skvěle drží. Také uhlovou, matově černou barvu, protože jedině ta dodá očím svůdný sexy pohled. A nevysychá! Jmenuje se Push-Up Liner They're Real!

Linky jsou nejvíc in

Přiznejte se: jak dlouho vám trvá vykreslit dokonalou oční linku? A pak ji ještě „zkopírovat“ na druhé víčko? Ano, ani pět minut nestačí, je to titěrná práce s nejistým výsledkem. Vždyť opravit nerovnosti nebo přetažení je skoro nemožné (rozmazaly by se oční stíny), trefit se do správného tvaru vyžaduje filigránskou trpělivost a o symetrii je lepší mlčet (copak se dá zvládnout pravou rukou levé oko?). A tak spousta z nás sexy linky ignoruje… Není to ale škoda? Líbí se přece nám i mužům!

liceni2

Malá škola líčení

Jsou tak výrazné! Svůdné a tajemné. Tak krásné a nenahraditelné, že stojí za to postát před zrcadlem a vyzkoušet si je. Najít styl, který bude vašemu oku nejbližší. Nabízíme vám tři vyzkoušené looky, které sluší snad každé z nás…

Jak vyšperkovat „obyčejné“ oči? Zkuste triky vizážistů!

1. Protáhnout: Naneste linku podél horních řas z vnitřního koutku oka ven. Pokračujte linkou rovně kolem vnějšího koutku a vytvořte stylový „kočičí ocásek“. Docílíte tak iluze větších očí. 2. Pod a nad: Naneste silnější linku na horní víčka a pak i podél spodních řas. Získáte tím dramatický party look v několika sekundách. 3. Dvojitá retro linka: Naneste linku podél horních i spodních řas od vnitřního koutku k vnějšímu tak, že ji protáhnete až za vnější koutek oka. Do krásného retro make-upu se určitě zamilujete!

fixa_na_linky

Experimentujte s tloušťkou

Samozřejmě měňte jen tloušťku linky, ne svého těla :-) Tenká linka je skvělá do práce, silnější na večerní rande a protažená „kočičí“ třeba na letní party nebo přes den k vodě. A silnější linku nemusíte nanášet jedním tahem. Aplikaci klidně opakujte, měňte směr nanášení a zkoušejte linky tvarovat, protahovat, zesilovat. Každému oku sluší jiný tvar – až najdete ten svůj nejlepší, už nedáte gelovou fixu z ruky…fixa_a_odlicovac

A jak se voděodolné linky odličují?

Můžete vyzkoušet originální They´re Real! odličovač voděodolného očního make-upu, nebo použijte šetrná odličovadla s olejovou složkou. They´re Real! gelová linka na oči,750 Kč Text: pic, foto: Benefit, www.sephora.cz