Sexy look mascara

Sexy look mascara

Řasenka budoucnosti Je tu absolutní novinka roku 2012, která postupně vystupuje na světlo světa. Jedna zhruba 30 minutová aplikace a je na dva až tři týdny vystaráno. Sexy Look Mascara je nová řasenka se speciálním nátěrem, který dodává řasám objem, délku, barvu i tvar.  


Řasenka budoucnosti

Je tu absolutní novinka roku 2012, která postupně vystupuje na světlo světa. Jedna zhruba 30 minutová aplikace a je na dva až tři týdny vystaráno. Sexy Look Mascara je nová řasenka se speciálním nátěrem, který dodává řasám objem, délku, barvu i tvar.

Sexy look mascara

 Čtěte také: Nalinkujte si zářivý pohled

Zajdete si za svojí kosmetičkou, necháte si udělat jeden či více nátěrů – záleží jen na vás, jak výrazné oči chcete mít – a je vyhráno. Sexy look mascara je voděodolná, proto s ní můžete bez jakýchkoliv obav i na dovolenou.

Tuto řasenku si zamilujete velice rychle, budete totiž krásně nalíčená, když budete usínat, ale také když se budete probouzet. Už žádné černé fleky kolem očí, slepené řasy ani odličování. Tahle novinka vám dopřeje naprostého luxusu a alespoň v létě nemusíte nosit v kabelce jednu věc navíc.

Sexy look mascaraSexy look mascara vám také umožní zvýraznění spodních řas, které si často samy namalovat neumíme, nebo nejsme s výsledkem 100% spokojené.

Čtěte také: Trendy jara 2012: Nechte vyniknout svou přirozenou krásu!

Na co si dát pozor

Jako každá aplikace má i tato speciální řasenka pár omezení. Po aplikaci musíte používat jen bezolejové odličovače, oční make-up musíte odstraňovat opatrně kolem očí, nikdy ne přes řasy, stejně tak oční krémy nanášejte jen kolem očí, opět ne přes řasy. Bezprostředně po aplikaci nesmí řasy přijít 4 hodiny do styku s vodou a celý jeden den do styku s teplou vodou, nebo saunou.

Jakmile uplynou tři týdny, zajděte do svého kosmetického studia, kde vám Sexy look mascaraSexy Look Mascaru odstraní. Odstranění je již v ceně nátěru. A po té můžete aplikovat znovu a znovu.

Je tu pro vás skvělá novinka, více než řasenka. Vyzkoušejte ji i vy a ušetřete si čas a práci s denním líčením.

Text: Jana Čechová