Výhody single života aneb Užívejte si toho všeho, dokud můžete!

Výhody single života aneb Užívejte si toho všeho, dokud můžete!

Smutníte za tím, že všechny kamarádky tvoří pár a vám už několikátý pitomec v pořadí nasadil kopačky (pozor na to, jestli důvodem toho nebyla skutečnost, že jste mu nasadila parohy, díl jeho viny se pak v tomto případě stírá) a vás nebaví se dívat na tu láskou kolem, se kterou se jak naschvál roztrhl pytel a všichni nemají na práci nic jiného než se líbat, držet se za ruce a zamilovaně se vpíjet do očí? Stopněte vodopád stížností a začněte si tu svobodnou chvilku ve svém životě sobecky užívat. Proč? Nikdy totiž nevíte, zda zrovna toto období není tím posledním. Třeba se brzy na to nahrnete do náruče toho pravého.


 

Jste královnou svého času i života!

Pokud se z večírku vrátíte nad ránem, nemusíte nikomu skládat účty, můžete si utrácet podle libosti, svítit si při čtení kdovíjak dlouho (co by za to daly ženy, co už jsou několik let spokojeně vdané, pánové totiž při zalehnutí do postele vyžadují absolutní tmu, což my, jako něžné pokolení, tak nějak nechápeme). Nemusíte plnit ledničku nezdravými salámy, po kterých se mohou jít chlapi utlouct, vy si totiž chutně vystačíte s krevetami a úžasnou rukolou spolu s balkánským sýrem. Zkrátka a dobře si můžete dělat, co chcete a kdy chcete.

 

Dostaveníčko plné vášně a nad ránem po něm ani stopa

Můžete si užívat rozkoše plnými doušky a přitom nemusíte pravidelně vyvářet oběd, prát milému spodky, nebo dokonce chystat svačiny. On přijde v báječné náladě za vámi, pohladí vás, vynese vás ke hvězdám a dřív, než se stihnete pohádat, bude zase fuč. A co si budeme namlouvat, určitě to má své výhody, zvlášť když si chcete sobecky užívat, nebo se zapřít a pustit se do vlastního podnikání, co si alespoň ze začátku žádá maximální časovou investici. Žádné sexy chladivé košilky, můžete spát v ultra nesexy flanelovém pyžamu

  Proč se pracně soukat do krajek a saténu, když vedle vás není nikdo, kdo by tu chladivou krásu ocenil. Bez výmluv můžete hupsnout do hřejivého flanelu, dát si huňaté fleecové ponožky a dívat se na oblíbený seriál, na místo věčného hádání o obsluhování dálkového ovladače a přepínám mezi nezáživnými dokumenty a fotbalem.

 

Flirt? Jasně, že ano!

Padl vám do oka nový soused, co se nedávno přistěhoval, nebo si už nějaký ten pátek brousíte zuby na hnědookého blonďáka, co pravidelně jezdí spolu s vámi metrem? Nahoďte udičku a počkejte si, jestli se chytí. Vy totiž můžete flirtovat od nevidím do nevidím. A proč taky ne, nic vás to nestojí, zlepší vám to náladu a ještě se utvrdíte v tom, že jste pořád v kurzu. Možná vám tohle všechno prospěje víc, než pravidelná návštěva u psychoterapeuta.

 

freedigitalphotos.net