Halloween ve znamení dětské party!

Halloween ve znamení dětské party!

Možná budete tvrdit, že tento svátek nemá v Česku co dělat (s Amerikou ale moc společného, co se týká tradic, rozhodně nemá, tento svátek pochází překvapivě z Irska) a jste tak rezolutně proti, ale co takhle se nad tím vším povznést a udělat radost především našim nejmenším, právě těm bude z vyřezané dýňové lucerničky hrát úsměv na rtech ještě dlouho po té. A pokud nadhodíte něco o dětské party, vysloužíte si nadšené zavýsknutí.  A co si budeme namlouvat, za to nám to přeci jen stojí, nemyslíte?!


 

7 Cool Pumpkin Carvings - Creative Ideas for Pumpkin Carving - Woman's Day:

Ukořistěte dýni a pusťte se do práce!

Zaplujte na trh a přineste si odtud tu největší optimistku napříč podzimem, i v tak smutném období totiž září na všechny strany se svojí nepřehlédnutelnou barvou a vyzbrojena ostrým nožíkem i dobrým nápadem se prostě pusťte do práce. Že jste to ještě nikdy nedělala a máte obavu, jak tenhle hokus pokus dopadne? Klidně si prvně načrtněte požadovaný výraz a pak teprve zatlačte na nožík. Tip: Pokud máte doma dvě dítka a dcerka touží po usměvavém obličeji, kdežto nezbedný klučina naopak po ukrutně přísném a hrůzu nahánějícím, můžete klidně větší dýni vyřezat na obou stranách a děti se pak mohou dohadovat, která je hezčí. Nebo kupte dýně dvě a jednu vyřezejte pro holčičku a druhou pro kluka. Když je pak posadíte na terasu a dýňové strašidýlka vám budou nahlížet do obýváku, vaši nejmenší se nebudou moci vynadívat a o tom to přesně celé je. Ve finále pak budete mít radost i vy, i když vám jdou pod nos jedině české Dušičky.

 

  Halloween kid party ideas for food:

Uspořádejte dětskou party s kostýmy a nevšedním občerstvením

Zaúkolujte dítko, ať si sestaví seznam pozvaných kamarádů a vy se ujměte výzdoby bytu a roli v kuchyni. Oblíbenou červenou želatinu uvězněte do stříkačky a naaranžujte je do větší plastové misky, upečte chutné cupcakes a vyzdobte je strašidýlky z fondánu, nebo marcipánu, na oblíbenou pizzu vytvořte dětem sýrovou pavučinu a z trochy oliv (propláchněte je, ať nejsou tolik slané) vytvořte barevnou tarantuli (kombinujte černé a zelené), z oreo sušenek za pomoci lentilek a čokolády vytvořte kočičí čumáčky a jahodový džus dětem rozlejte do barevných kelímků. Oražovému přimalujte ksichtík a všechno, co má dýně mít, černému nalepte oči a netopýří křídla, ze zeleného nebo modrého vytvořte příšerku. Děti tak doplní pitný režim s chutí a bez řečí.

 

easy halloween cookies, black cat cookies, halloween oreos, kids halloween party ideas, easy halloween desserts, halloween food:

 

 

Zaměřte se na detaily - udělají mnohé

Malým hostům pořiďte čarodějnické klobouky, barvami na obličej jim namalujte pavučinu s pavoukem, nebo kočičí čumáček. Zkrátka a jednoduše jim dopřejte skvělý večírek v jejich režii, můžeme vám garantovat, že na takové překvápko budou vzpomínat celý život. Klidně si připravte i zajímavý program, naučte se spolu s dětmi příst skutečné pavučiny z vlny, nebo si uspořádejte karneval a součástí toho vše bude soutěž o nejlepší masku. Prostě si to užijte i vy, věříme, že se nasmějete jako už dlouho ne. Každému návštěvníkovi připravte malý dárek - lízátko zabalte do ubrousku, těšně pod sladkou hlavičkou svažte provázkem a přimalujte strašidýlku usměvavý obličej.

 

 

pinterest.com