Znamení ženské sexuality – Střelec

Střelec je v pořadí deváté, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter. Právě jemu vděčí za důvěru, že ideál musí jednou zvítězit a že všechny okolnosti mu budou hrát "do karet". Tato, co si budeme povídat, velmi uklidňující jistota neopouští Střelkyni ani v nejhoršíc


Znamení ženské sexuality – StřelecStřelec je v pořadí deváté, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter.

Právě jemu vděčí za důvěru, že ideál musí jednou zvítězit a že všechny okolnosti mu budou hrát "do karet". Tato, co si budeme povídat, velmi uklidňující jistota neopouští Střelkyni ani v nejhorších dobách. Toto rozpoložení mysli k ní přivádí zástupy přátel, kteří jí pomáhají i v těch méně příjemných či únosných okamžicích. Střelce symbolizuje bájný Kentaur, kůň s lidskou hlavou. Svým šípem míří do dáli, aby se za ním v zápětí vydal, ale ne vždy ho najde. Na cestě ho zaujme něco nového a na šíp zapomene. Proto má naše Střelkyně povahu vrtkavou, rychle se nadchne pro věc, ale málokdy ji dokončí. Mnohem důležitější je pro ni být na cestě, než něco dokončit.

Je pořád v pohybu, nedokáže usedět na jednom místě.

V každodenním životě řeší tuhle potřebu sportováním – potkáte jí ve fitku, běhat v parku nebo na tenisovém kurtu. Ať se jedná o pohyb po místnosti nebo kontinentu, zvládá ho vždy s grácií a vnitřní radostí. Pohybovat se prostě musí – stagnace, klid a nuda jí dokáže způsobit až fyzické problémy. Žena Střelec má silnou energii, veselou, ale nevyzpytatelnou povahu, filozofický nadhled a honbu za ideálem. Často se nadchne pro určitý ideál či myšlenku, která ji podnítí k jakékoliv práci, která vede k jejímu dosažení. Ráda užívá života plnými doušky, a pokud je profesně naplněná a má dostatek posluchačů pro své teorie, je pak naprosto spokojená.

Mrkněte na ostatní znamení ženské sexuality

Ale nenechte se zmást, není jednoduchá, naopak, je vždy více méně filosofkou i objevitelkou v duchovním i hmotném smyslu, vychovatelkou a misionářkou. Má bystrý rozum, vyvinutou intuici a někdy i jasnovidecké schopnosti, které jí pomáhají dobře odhadnout situaci nebo člověka. Její dobré organizační schopnosti ji předurčují k úspěchu ve většině podniků, do kterých se pustí. Pokud ovšem se v ní projeví nižší stránka působení ohně a Jupitera, projevuje se jako madam hlučná, která neustále mluví o svých úspěších ve sportu, lásce a flirtu. Méně přitažlivými stránkami její osobnosti je vlastní netrpělivost a občasné návaly vzteku. Roztomilé, ačkoliv nepříliš příjemně mohou působit další její osobnostní rysy: zejména snobismus, neplnění slibů, domýšlivost, lehkomyslnost, netaktnost, nadřazenost, neumírněnost, nezodpovědnost.

Ale je tak optimistická a veselá!

Ráno vstává brzy, aby mohla pozdravit vycházející slunce. Večer vítá každý jeho západ, je to pro ni totiž příslib nového dobrodružství. K optimismu patří i jistý druh štěstí, který jí neopouští: je vlastně vždycky v pravý čas na pravém místě. A to může být kdekoliv – když se přestěhuje do nového města, během týdne získá dokonalou a výnosnou práci, pokud jí kamarád z legrace věnuje lístek do loterie, je to ten, který vyhrává. Užívá si a dělí se o všechno, dokud je z čeho brát.

Čtěte partnerské horoskopy!

Je extravagantní, miluje pěkné oblečení, hudbu, a ze všeho nejvíc jídlo a víno. Proto je také skvělou hostitelkou. Nikdo nedovede tak příjemně bavit hosty jako Žena Střelec, a to dokonce ani její sestry ve Lvu, které jsou většinou Lvi salonů. Ať ajťák, uklízečka nebo ředitel banky se na jejím večírku bude cítit vítaný díky její milé, otevřené, přátelské povaze. Střelkyně okamžitě prolomí led i v nejškrobenějších záležitostech, i když, nebo právě proto, že není nejtaktnější a způsobuje s oblibou různá společenská faux pas.

Znamení ženské sexuality – Střelec

Ovšem dobrá žena v domácnosti to asi nikdy nebude

Nudí jí být připoutaná k domácím pracím. Rutina a starost o to, zda jsou ručníky vyprané, nebo ještě nedej bůh vyžehlené, jí jdou vyloženě na nervy. Nenávidí to vší silou. Až se jednou dopracuje, i když asi ne nadlouho, ke své manželské domácnosti, bude lepší si pořídit pomocnici, rozhodně jí nepohrdne. Má to na svědomí Střelcova hrdost a nekonečná logika. Aby byla tato žena sama sebou, potřebuje být obklopena krásou a čistotou. Dojde jí, že když nevytře linoleum, nikdo jiný to neudělá. Jestliže ji v dětství nutily okolnosti hodně pomáhat v domácnosti, asi se bude nejdřív trochu bouřit, ale nakonec se smíří s vymetáním rohů s co nejmenším odporem. Co se týče vaření, člověk nikdy neví, většina těchto žen se v kuchyni zrovna moc nevyžívá (nemají-li ascendent v Býku, Raku nebo Kozorohu). Jejich nálady mohou být hrůzostrašné, ale jsou řídké a netrvají dlouho, takže si jich sotva všimnete. Když je opravdu raníte, dovedou být hořce sarkastické. Ale zapomenou, co řekly,  ještě než dokončí větu, a nepochopí, proč se tím zaobíráte. Žena Střelec se nehodí pro přemítavého melancholického muže. Z tísně a pesimismu se jí může udělat fyzicky špatně.

Vztahy a láska

Střelci, milující nezávislost a svobodu, si vystačí sami. Nemusí být zrovna ideálními partnery. Pokud mají vztah s neustálým přísunem nových a nových zážitků, partnerství bude harmonické a bude klapat. Spokojená Střelkyně dokáže být ke svému protějšku pozorná a vlídná.

Lidi má ráda: její diář je většinou rozměru Zlatých Stránek a je vždy aktuální. Miluje párty, pikniky, výlety do přírody, plesy. Svůj společenský vliv poměřuje množstvím kontaktů v mobilu, diáři a na facebooku, i když se mnohdy jedná o lidi, které zná jen letmo.

Je to hledačka pravdy a je velmi, velmi upřímná. Tento rys osobnosti často vede k tomu, že jí okolí vnímá jako indiskrétní až drzou. Ve své upřímnosti ale není krutá, dokáže brát ohledy na city ostatních, i když velmi těžce nese vědomí, že někdo v jejím okolí žije ve lži. Neumí lhát ani podvádět a je extrémně loajální, svá přátelství a kamarádské vztahy si udržuje velmi dlouho, i poté co už ztratila hlavní náboj nebo se rozešla názorově či pohasla díky geografickým vzdálenostem. Tajemství ale udržet neumí, tak moc si užívá pocitu, že něco ví, že se o to musí ihned s někým podělit. Důvěryhodnost ale očekává od ostatních, a pokud se ve vztahu tato pošramotí, je to jeho konec. Střelkyně pak bývá velmi sarkastická a s chutí vykřičí do světa vše, co ví a neví o právě ukončeném vztahu.

Je dobrosrdečná, štědrá a ráda obdarovává druhé, občas by se úplně rozdala. Protože je idealistka, věří, že najde ideálního partnera, kterého hledá někdy i celý život. Ale když už se zamiluje, tak ohnivě, celou bytostí, což partner někdy nemusí unést. Ve vztahu je upřímná a vstřícná, ale také může být žárlivá, podezíravá a nestálá. Případný rozchod velmi prožívá a dlouho trvá, než se zase dá dohromady.

Střelkyně bude kamarádit s lidmi různých znamení, ale mezi jeho největší oblíbence patří Rak, Ryby a také Blíženci. Se Střelcem můžete jednat otevřeně, ale pro jistotu se raději připravte se na dlouhý maratón, budete-li ho chtít polapit. V milostných, až partnerských vztazích pak se k sobě hodí Střelec s jiným Střelcem, Lvem nebo Beranem, možná i Váhou.

SexZnamení ženské sexuality – Střelec

Střelkyně díky své věčné potřebě vzruchu a pohybu, je vlastně průběžně pořád vzrušena. Její sexuální apetit je ohromný, sexuální vibrace cítí skoro všude, nejvíce ale na tanečním parketu. Pro dámu Střelkyni je sex vrcholným uměním, které je zároveň tak přirozené jako dýchání. Proto velmi, ale velmi často provozuje sex na jednu noc – bez závazku, upřímně a spontánně – to jí opravdu bere. Její upřímnost je klíčem k uspokojení: pokud někoho chce, řekne mu to. A pak mu také řekne, co by s ním přesně chtěla dělat a kde. Nemá rada stísněné prostory (vyjímaje možná výtahy, kde ráda provozuje rychlovky) – její ložnice bude prostorná, její postel královských rozměrů. Ovšem pokud tomu počasí a podmínky dovolí, nejraděj provozuje sex venku – na pláži, v lese, nebo alespoň na terase.

Nemá rada dlouhé předehry - hlazení stehna pod stolem na ní raději nezkoušejte, pokud ovšem nemáte postel hned vedle stolu. Nepotrpí si ani na erotické hračky či lubrikanty, nerada hraje hry, nerada se převléká. Sex je pro ni oslava, čistá, ničím nepřikrášlená, do které se pouští se stejnou chutí jako ke kulinářské hostině. Ke svým krátko - i dlouhodobým milencům má vztah víceméně kamarádský, je to pro ní pohodlnější než iluze lásky.

Soutěžte s námi o super ceny!

Hlavním požadavkem u milence je, aby měl stejný sexuální apetit, nadšení a energii jako ona. Jeho sexuální touha ovšem nesmí postrádat jistý smysl pro humor. Přitahují ji nerůznější typy, ale jedno musí mít společné – musí to být muži v nejlepším toho slova smyslu. Zajímavostí je, že protože má v sobě silný zvířecí instinkt a živočišné pudy, přitahují ji muži, kteří se o zvířata starají – chovatele koňů či psů, včetně veterinářů. Má totiž pocit, že těmto mužům je mnohem bližší anální sex nebo styk ze zadu. Dále má v oblibě muže sportovce a tanečníky – mají vypracované tělo a kondičku potřebnou pro uspokojení jejích potřeb. A pak ji přitahují cizinci, nejlépe exotičtí, s elegancí a rafinovaností egyptských princů.

Má v sobě velmi silný mužský princip a tak se ráda miluje i se ženami, a úplně nejraději s muži i ženami najednou – je to velká vyznavačka skupinového sexu.

Žena Střelec a typy vztahů

Jak je hrozně nepolapitelná a nezávislá, logicky nemá k manželství moc pozitivní vztah. Váže se nejraději na vše přenosné: nábytek, bydlení, vztahy a hodnoty. Do toho klasický manžel moc nezapadá, ovšem často se stane, že se vdá brzy a pak se rychle rozvede – minimálně proto, že musí mít tu zkušenost. Potom se raději přidruží k nějaké již existující rodině, aby si posichrovala potřebu rodinné atmosféry. „Adoptuje“ si tak děti, domácí mazlíčky a zásobené komory svých přátel, tráví s nimi svátky, prožívá útrapy – samozřejmě tak často, jak se jí to hodí. Proto nikoho nepřekvapí, že se v podstatě dokáže cítit dobře v kterémkoliv z níže popsaných vztahů.

Single – jako ryba ve vodě, bez závazků, bez zodpovědnosti, setrvává v tomto rozpoložení většinou déle než její vrstevníci, protože nemá problém se samotou – je to přece součást svobody a pokud nechce být sama, má tu haldu přátel a jejich rodin.

Síť intimních známostí – haldu právě zmíněných kamarádů obou pohlaví už má, a někteří z nich jsou vhodní i pro sexuální zážitky, takže… hurá do toho

Trojka – jediná věc, kterou by si nejspíš užívala víc jsou sexuální orgie, jinak, opět, naprostá spokojenost

Otevřené manželství – to je pro Ženu Střelkyní v podstatě každé manželství, neboť s otevřeností přistupuje ke všem vztahům :)

Skupinové manželství a komunity – tady se jednak můžou odehrávat ty její oblíbené orgie, a zároveň sdílet zážitky a učit se novým věcem.

Lesbický vztah – jak jsme již zmínili, má v sobě silný mužský princip, navíc mnoho mužů nestačí jejím sexuálním potřebám a má tendenci přiřazovat jí tradiční „ženskou“ roli, kterou skutečně nemusí. S ženami se navíc nemusí tolik předstírat.

Miluju Ženu Střelkyni, je to rozhodně má spřízněná duše – co bych dala za tu její energii a spontánní upřímnost.

Celebrity narozeny ve znamení Střelce:

Christina Aguilera, Woody Allen, Kim Basinger, Jeff Bridges, Steve Buscemi, Nelly Furtado, Katie Holmes, Milla Jovovich, John Malkovich, Jim Morrison, Brad Pitt, Gianni Versace, Lucy Liu, Julianne Moore

Text: Aleksandra Bartošová