Sny se plní pod peřinou!

Kdo hraje, zpívá a tančí? Lucie Bílá si zahraje roli mírně potrhlé, ale starostlivé maminky, Eliška Balzerová ztvárňuje svéráznou babičku, Bolek Polívka dědečka vynálezce, který se pokouší z peřin filtrovat naše sny.  A právě o snech, těch krásných i strašidelných,


Kdo hraje, zpívá a tančí?

Lucie Bílá si zahraje roli mírně potrhlé, ale starostlivé maminky, Eliška Balzerová ztvárňuje svéráznou babičku, Bolek Polívka dědečka vynálezce, který se pokouší z peřin filtrovat naše sny.  A právě o snech, těch krásných i strašidelných, pohádkový muzikál vypráví. Uvidíte na vlastní oči, že se každý sen může stát skutečností a že se v magickém polštářovém světě snů dá prožít velké dobrodružství. Ostatně dívku Sen představuje atraktivní herečka a modelka Nicol Moravcová, o které by jistě rádi snili všichni muži. To, že se v reklamním spotu, kde hrála nevěstu starce, cynicky přiznala, že si svého stařečka bere jen pro peníze, jí muži rádi odpustí. Hvězdnou sestavu doplňují Jiří Mádl, kterého ve filmu honí zástupy nevěst, a Anna Stropnická, která ztvárňuje nešťastně zamilovanou dívku Bětku. A v každé pohádce musí být také nějaké zlo –  zlé Hildy se s vervou zhostila Nina Divíšková. V dětských rolích se představí Amelie Pokorná a Matěj Převrátil – právě oni se vydají na výlet za velkým dobrodružstvím do peřiny. Zbývá ještě představit podivného zrzavého kudrnáče s knírem, v němž byste možná nepoznali herce Karla Rodena. To, že slavný herec charakterních rolí přijal roli v bláznivé rodinné komedii, je největším překvapením. Koho Karel v pohádce vlastně hraje? Na to se budete muset jít podívat do kina, ví se jen, že jeho postava má hodně společného s kachnami :)

Exkluzivní skladby

Ve filmu, kde se hodně tančí a zpívá a ve kterém to hýří barvami, zazní dvaadvacet původních skladeb. Většinu z nich složil René Rypar se skupiny Support Lesbians, ovšem objeví se tu i skladba zesnulého Karla Svobody, který ji ještě před svou smrtí exkluzivně pro tento projekt složil. Skladby otextoval scenárista filmu Miroslav Adamec a František Moravec.

Už se nemůžete dočkat, až film uvidíte na vlastní oči? Premiéra filmu se chystá na 16. června!

Text: www.ivavondrova.cz

Foto: Pragency