Co vás čeká na swingers párty?

Většina z nás si swingers klub představí většinou jen ve spojitosti s filmem Eys wide shut, kde zazářili Nicole Kidman a Tom Cruise. Co vás však čeká ve skutečnosti? Swingers kluby jsou podniky, kam jdou lidé za sexem. Chtějí novou zkušenost bez závazků, randění či mileneck


Většina z nás si swingers klub představí většinou jen ve spojitosti s filmem Eys wide shut, kde zazářili Nicole Kidman a Tom Cruise. Co vás však čeká ve skutečnosti?

Swingers kluby jsou podniky, kam jdou lidé za sexem. Chtějí novou zkušenost bez závazků, randění či mileneckého vztahu. Většinou to funguje tak, že žena starší osmnácti let může přijít sama, pro muže je vstup povolený jen s partnerkou, může to být jen kamarádka.

Nemusíte se ale bát, že jen co vejdete všichni se na vás vrhnou a ten nejsilnější muž vás okamžitě znásilní. Ne tady platí jako ne a všichni ho respektují. Pokud přijdete poprvé, většinou vás obsluha provede po klubu, vysvětlí vám pravidla, v šatně si můžete odložit, záleží jen na vás, zda jen kabát, či rovnou sundáte více vrstev. A pak už se můžete zapojit do děje. Často při první návštěvě lidé zůstanou jen pozorovateli, případně je pohled na mazlící se, líbající se či milující se těla rozpálí na tolik, že si užijí sex se svým vlastním partnerem. Jsou kluby, které vám při první návštěvě nabídnou místnost jen pro vás, odkud se ale můžete dívat do dalších místností na jiné páry. Řada párů do swingers klubů chodí proto, že je vzrušuje, když je někdo při milování pozoruje. Počítejte s tím, že kondomy jsou většinou povinné.

Pokud se rozhodnete s partnerem na swingers párty vyrazit, není od věci dohodnout si předem pravidla. Dojdeme až do konce nebo je povoleno se maximálně s jinou ženou či mužem líbat?

A jak je to s nevěrou? Někdo to bere tak, že pokud o tom partner ví, nevěra to není. Vždyť jsme se na tom dohodli. Sexuologové to ale vnímají tak, že pokud se člověk věnuje sexu s někým jiným, než se svým partnerem, je to prostě nevěra, i když se na tom oba dohodli. Rozhodněte se, která varianta je podle vás pravdivá.

Text: mž