Vyhrajte exkluzivní omlazující zákrok!

Buď si můžete sednout k internetu a hledat informace z tisíců stránek, které na vás vyskočí, pokud zadáte heslo omlazení. Anebo necháte jiné, aby za vás objevili a poskládali to nejzajímavější a nejnovější, co se ve světě estetiky a plastiky děje. Takový výběr měsíc


Buď si můžete sednout k internetu a hledat informace z tisíců stránek, které na vás vyskočí, pokud zadáte heslo omlazení. Anebo necháte jiné, aby za vás objevili a poskládali to nejzajímavější a nejnovější, co se ve světě estetiky a plastiky děje. Takový výběr měsíc co měsíc přináší svým čtenářům už pět let časopis Estetika. Jako jediný v Česku se věnuje do hloubky tématu plastické a estetické chirurgie, neinvazivním omlazujícím zákrokům a dalším možnostem vylepšení vzhledu. Redakce spolupracuje s renomovanými klinikami plastické a estetické chirurgie a těmi nejlepšími českými lékaři a odborníky.

Vyhrajte exkluzivní omlazující zákrok!

Každý měsíc přináší časopis novinky z oblasti estetické medicíny i neinvazivních omlazujících zákroků, nabízí unikátní fotoreportáže z plastických operací a informuje o nejnovějších anti-age procedurách. Kromě toho na stránkách Estetiky najdete články o výživě, zdraví a psychologii, takže čtenářka dostane komplexní návod, jak o sebe pečovat, aby jí půvab a zdraví dlouho vydržely.

Vyhrajte exkluzivní omlazující zákrok!

V každém čísle Estetiky mají čtenářky také šanci soutěžit o skvělé omlazující zákroky v hodnotě několika desítek korun. Tak co? Neláká vás splnit si sen o krásném těle? Pokud ano, kupte se Estetiku, načerpejte nové informace a odhodlejte se pro sebe něco udělat! Časopis je k dostání v prodejnách tisku.

www.estetika.cz