Jágrova Inna zůstává nevěstou jen na molu

Přítelkyně Jaromíra Jágra Inna Puhajková ve svatebních šatech návrhářek Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových vypadala na módní show úchvatně, všechno ale trochu kazilo její zkrvavené oko. Přehlídku neodmítla, protože výtěžek šel na dobrou věc, nadaci Rakovina věc veřejn


Přítelkyně Jaromíra Jágra Inna Puhajková ve svatebních šatech návrhářek Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových vypadala na módní show úchvatně, všechno ale trochu kazilo její zkrvavené oko. Přehlídku neodmítla, protože výtěžek šel na dobrou věc, nadaci Rakovina věc veřejná. "Praskla mi cévka, a navíc se mi to stalo už podruhé," musela na potkání vysvětlovat své trápení s okem. Málokdo ji ovšem na módním mole v Lázních Bělohrad poznával, protože své blond vlasy nedávno změnila za tmavé. Jak se to líbí Jaromírovi, ale neprozradila.

Svatba v nedohlednu
S Jágrem žije Inna už 4,5 roku a pobývá s ním především v jeho působišti v ruském Omsku. A rozhodně se tam nenudí. Dokonce dostala nabídku vyučovat tam na škole češtinu. A jak to tedy vypadá s jejich v bulváru neustále diskutovanou svatbou? Žádost o ruku od Jardy prý zatím nepřišla, a Innu to nijak netrápí. Obřad by ale jednou chtěla církevní - v pravoslavném kostele. "Myslím, že Jarda by to taky tak chtěl. Je také hodně věřící, tak si myslím, že to vidí stejně," dodala Inna.

(bk)
Foto: Tree of life