Kateřina Kornová je pořád hodně sexy

Kateřina Kornová, která se prosadila jako herečka a teď i jako politička, byla po veřejném krachu svého vztahu natolik vyčerpaná, že si naordinovala několik dní klidu. Se synem Filipem odjela do spa resortu v Lázních Bělohrad, kde jí připravili balzám pro tělo i duši. "Vypnula


Kateřina Kornová, která se prosadila jako herečka a teď i jako politička, byla po veřejném krachu svého vztahu natolik vyčerpaná, že si naordinovala několik dní klidu. Se synem Filipem odjela do spa resortu v Lázních Bělohrad, kde jí připravili balzám pro tělo i duši. "Vypnula jsem telefony a relaxovala. Odpočívala jsem na kosmetice, masáži nebo bahenním zábalu. S Filipem jsme plavali nebo si hověli ve vířivce. Lázně Bělohrad mi doporučila kamarádka a bylo to naprosto úžasné. Cítím se jako znovuzrozená," libuje si Kornová.

Nic není zadarmo
Bývalá modelka při tom předvedla, že má ve svém věku a po dvou dětech stále dokonalé křivky. Její éra modelingu by vůbec nemusela být zapomenuta. Jak ale podotýká, své skvělé tělo nemá zadarmo. "Snažím se pravidelně cvičit, chodím na pilates, občas do fitka," prozradila. Jednou za čas zařadí i dietní očistu. Pečuje o sebe také po kosmetické stránce. "Chodím pravidelně ke své kosmetičce a snažím se používat jen kvalitní krémy. Ale důležité je odpočívat hlavně fyzicky. Třeba si jít zaplavat nebo do sauny," radí Kornová.

Bez plastiky to nejde
Přiznává ale, že nemá problém svou krásu zdokonalit i pomocí plastických chirurgů nebo populárního botoxu. Vylepšené má například i své poprsí. "Je moc fajn, že plastická chirurgie existuje a dá se běžně využít. Je to ale otázka míry, nakolik jí člověk propadne. Když se žena udržuje jen tak, jak je to nezbytné, proč nepřistoupit i na tak účinnou metodu," dodává se šibalským úsměvem Kornová.

(bak)
Foto: spa resort Strom života