Sex a láska jako návod na zhubnutí

Sex a láska jako návod na zhubnutí

Nebudeme se vůbec bavit o nudné rychlovce pět minut před spaním pod peřinou. Takový sex
k dokonalé ženě prostě nepatří. Ta si ho s partnerem užívá alespoň příjemnou hodinku a přitom pěkně protáhne celé tělo. 


 

Posilovací cviky na břišní svaly? Stačí pěkně rytmicky zvedat zadeček. A aby ten byl pěkný, projet se na koníčku. Jak vidíte, při pěkném milování spojujete příjemné s užitečným. Ale vážně – láska a sex jsou skutečně obvykle ideální cesty k tomu, jak si dát do pořádku postavu.

Pár pravidel pro začátek:

  • za své tělo se nestyďte, partner si vás vybral a má vás rád takovou, jaká jste
  • aby vás obdivoval ještě víc, určitě si dáte práci s tím, abyste pár kilo shodila a zpevnila postavu
  • co chcete po sobě, žádejte i po partnerovi: nebojte se mu říct, že jeho rostoucí bříško na vás jako afrodiziakum nepůsobí
  • nadváha omezuje chuť na sex – a to určitě ve vašem vztahu není žádoucí, přitom zvýšená touha se prý začne projevovat už při úbytku pouhého půl kila nadbytečné váhy a s dalším hubnutím jen roste

Zdravý pohyb na zdravém těle

Při sexu se zvyšuje tepová frekvence, takže spalujete nežádoucí tuky. Stačí čtvrthodinka, a je pryč asi 400 kalorií, což je totéž jako při půlhodině běhu. Dokonce i při orálním sexu spálíte za deset minut asi 70 kalorií. Takže nemusíte v posteli provozovat gymnastické výkony, stačí udržovat si hladinu vzrušení. Jak vidíte, statistiky existují dnes na všechno, ale hlavně o nich při milování nepřemýšlejte. Oddejte se radostem těla a uvolněte se. Večerní sex vám přinese mimo jiné i dobrý spánek – a i ten je zárukou dobře fungujícího metabolismu, a tedy toho, že vaše tělo nebude vytvářet zbytečné tukové zásoby. Sex po ránu vám zase nahradí rozcvičku a dobře naladí na celý den.

Milostné vzplanutí znamená hubnutí

Ne nadarmo se říká, že člověk láskou hoří. Stačí vzpomenout na milovanou osobu, a krev se rozproudí, tep se zvyšuje – tělo spaluje víc než jindy. Což teprve, když máte toho pravého nablízku! Jeden vášnivý polibek na uvítanou na schůzce vám pomůže zlikvidovat malou hořkou čokoládu. Vše se tedy uzavírá v příjemném kruhu – jste báječně zamilovaná, chcete dobře vypadat a láska vám k tomu sama pomůže. Ideální stav pro štíhlou linii? Prožívejte naplno své city a s chutí se milujte nejlépe každý den.

 

 

(gk)