Obrňte se proti stresu! Zregenerujte tělo i mysl!

Obrňte se proti stresu! Zregenerujte tělo i mysl!

Z prosluněného léta zbyly už jen fotografie, malí školáci usedli do lavic a odstartovaly kolotoč rodičovských povinností, uvolněnější atmosféra je tatam a na výsluní se opět vrátil tvrdý pracovní režim. Stresujících faktorů je víc, než dost, ponuré podzimní počasí na náladě také nepřidá.
Je čas dobít si baterky.


Otázkou zůstává jak a kde. Shrnuly jsme všechny možnosti, zhodnotili jejich pozitiva i stinné stránky
a nabízíme vám inspirativní přehled, který usnadní rozhodování.

Doma nebo v lázních?

Balzámem pro organismus je relax v podobě prodlouženého víkendu v některém z wellness hotelů. To je však náročné časově a mnohdy i finančně. Navíc se musíte podřizovat režimu hotelu a záruka, že se při přeplněné kapacitě na vás dostane v čase, který je pro vás vhodný, také není stoprocentní. V lázně můžete přeměnit také svůj domov, což je bezpochyby nejpohodlnější. Horká koupel se sklenkou sektu, miskou jahod a čokoládovým aroma ve vonné lampě rozhodně nezní špatně.

 

My pro vás máme dokonalý tip na Moderní péče SPA od značky Ziaja. Přesvědčte se, jak příjemné může být domácí SPA. Nechte se okouzlit aromatickou esenciální péčí. Tato řada je určena pro každého, kdo rád tráví čas aktivně, chce podpořit svou vitalitu a pro ty, pro které je důležitá chvíle oddechu a relaxace.

 

V naší soutěži pro vás máme balíček produktů z řady Baltic Home Spa Fit.

 

Nakupovat můžete na cz.ziaja.com.

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Navíc celý listopad věnuje společnost Ziaja z každého prodaného vlasového produktu 10 Kč na Pramen pomoci na paruku pro 16 letou Aničku, která trpí alopecií.

 

 

 

Výherci: S. Dědečková, P. Chovancová, I. Jebavá