Vtiskněte domovu vánoční háv

Vtiskněte domovu vánoční háv

Kouzelný vánoční čas budete v našich domovech i srdcích coby dup. Zapomeňte na stres a nechejte rozpustit starosti třeba tím, že se naladíte na sváteční atmosféru dekorováním vašeho obydlí. My se už nemůžeme dočkat a tak jsme si pro vás připravili inspiraci, co potěší v


Kouzelný vánoční čas budete v našich domovech i srdcích coby dup. Zapomeňte na stres a nechejte rozpustit starosti třeba tím, že se naladíte na sváteční atmosféru dekorováním vašeho obydlí. My se už nemůžeme dočkat a tak jsme si pro vás připravili inspiraci, co potěší vaše zraky a přitom vás popostrčí k vánoční výzdobě u vás doma.. Dětem budou zářit kukadla jako žárovky.

Zaměřeno na vstupní dveře: Ať vánočně ladí

Jakmile dorazíte z práce, přijde vám na mysl, že to nejkrásnější zimní období je skoro tady. A právě díky takovým maličkostem vaše nálada rázem pookřeje. Na dveře zavěste adventní věnec. Božsky vypadá ten z jehličí, zeleného chvojí, z třpytivých baněk, nebo třeba ze šišek, které jste si tuhle v neděli přinesli z lesa. Pak stačí zapojit fantazii, rudé stužky, korálkové řetězy, rudé bobule a může jím směle ozdobit váš příbytek. Do luceren, které používáte během celého roku, můžete buďto ukrýt vysokou smetanovou svíčku, nebo její vnitřek vyplnit vadou či zasypat moukou se třpytkami a pak do ní zasadit keramickou chaloupku, ve které bude plápolat plamínek svíčky. Skleněnou výplň lucerny ve finále jemně přestříkejte sněhem, nebo třpytkami ve spreji. Požadovaný tvar vykouzlíte pomocí šablony z papíru. Dokonalý tip: Misku, kterou dáváte jindy pod květináč, ozdobte rudým vánočním řetězem a do jeho zářivého podkladu zabořte zlaté baňky, mini kouličky a třeba šišky. Pak s ní šup před vstupní dveře, ať sousedi koukají.

Nemůžete se dočkat vánočního zelenáče?

S klidnou duší si ho nazdobte klidně už nyní, jak vánoční tradice pojmete je totiž zcela na vás. Třeba u nás svítí vánoční stromeček úderem prvního prosince, protože alespoň já jsem hotový vánoční fanatik. Klidně se ale do obýváku nebo do předsíně můžete vytáhnout s mini vánočním stromečkem, který vám jinak trůní na terase v květináči. Ten obalte jutou, ozdobte světýlky a vytaste se s ním v interiéru.

Zavěste věnec do prostoru

Možná by vás takto pojmout vánoční věnec nenapadlo, ale nás tento způsob maximálně nadchnul. Konstrukci obalte chvojím, jmelím a zafixujte drátkem. Následně povolejte do slušivé role baňky různých barev, které navléknete na sametovou stuhu či zlatistvý provázek. Nádhera, viďte?!

Vánoční lucerny ze zavařovacích skleniček

Za pár korun proměníte zapomenuté zavařovačky v hotový klenot. Budete potřebovat tavnou pistoli na upevnění krajky spolu s šiškou, cukr krystal, nebo bělostný dekorační písek. Ve finále vše přestříkeje sněhem ve spreji, ať budí dojem, že zapadaly sněhovými vločkami. pinterest.com