Květen v růžové! I pití mění barvu

Květen v růžové! I pití mění barvu

Oblíbený Gordon’s gin v růžovém. Dáme si?Také jste fanouškem míchaného drinku gin & tonic? Pokud ano, zbystřete. Světově nejoblíbenější značka ginu právě uvádí na český trh růžovou variantu.

Ochutnejte tradiční recepturu Alexandera Gordona obohacenou o přírodní chuť a aroma červených ovocných plodů. „Prostřednictvím Gordon’s Pink chceme lidem ukázat, jak si užít nezapomenutelné Aperitivo momenty. Sejděte se po náročném pracovním dni s přáteli, hoďte starosti za hlavu a vychutnejte si atmosféru vlahého letního podvečera se skleničkou míchaného drinku s růžovým ginem,“ doporučuje Alexander Suja, Group Brand Manager společnosti Stock Plzeň - Božkov.


 

Nejoblíbenější značka ginu Gordon’s, kterou britská královská rodina ocenila celkem čtyřmi certifikáty, uvádí na český trh růžovou variantu. Ta osloví nejen jeho stávající milovníky, ale především všechny, kteří si rádi vychutnají svou chvilku s kvalitním drinkem. Růžový gin je inspirován tradiční recepturou Gordon’s z roku 1880. Gordon’s Pink prochází stejně náročným procesem destilace jako oblíbený gin London Dry. V závěru destilace je však obohacen o přírodní chutě a aromata pečlivě vybraných plodů malin, jahod a červeného rybízu té nejvyšší kvality. Proto se tento gin vyjímá svou autentickou chutí a vůní.

Zařaďte mezi své podvečerní rituály Aperitivo chvilku s Gordon’s Pink a zamilujte si chuť sladkých malin, jahod, červeného rybízu s dotekem jalovce. Osvěžující drink je ideálním zpestřením po náročném pracovním dni, kdy se s kolegy či přáteli oddáte jedinečné chuti ginu servírovaného na ledu s čerstvými jahodami. Vyberte si svou oblíbenou kombinaci ginu s tonicem, citronovou limonádou či proseccem a vychutnejte si tak dokonale Aperitivo chvilku, ke které si před večeří naservírujete lehké a chutné tapas.

 

Gordon’s Pink & Tonic

Ingredience:

 • 50 ml Gordon’s Pink
 • 150 ml tonicu
 • Led
 • Jahody

Postup:
Do sklenice na vysoké nožce vložte dostatečné množství ledových kostek. Přilijte Gordon’s Pink, tonic
a důkladně promíchejte. Na závěr drink ozdobte rozkrájenými jahodami. 

Gordons Pink Spritz

Ingredience:

 • 50 ml Gordon’s Pink
 • 50 ml citronové limonády
 • 25 ml Prosecca
 • Led
 • Jahody

Postup:
Do sklenice na vysoké nožce vložte dostatečné množství ledových kostek. Přilijte Gordon’s Pink, citronovou limonádu a nakonec Prosecco. Na závěr drink ozdobte rozkrájenými jahodami. Gordon’s Pink & Citronová limonáda

Ingredience:

 • 50 ml Gordon’s Pink
 • 150 ml citronové limonády
 • Led
 • Jahody

Postup:
Do sklenice na vysoké nožce vložte dostatečné množství ledových kostek. Přilijte Gordon’s Pink, citronovou limonádu a důkladně promíchejte. Na závěr drink ozdobte rozkrájenými jahodami. 

 

O Gordon’s:

Smysl pro business se u Alexandera Gordona projevil v roce 1769. V Southwarku, městské části Londýna, postavil palírnu, která byla velmi dobře zásobována vynikající čistou vodou. Následně proměnil proces destilace ginů ve vysoké umění, kterému až do současnosti důvěřuje velká část konzumentů. Dnes je Gordon’s jedničkou na trhu, která obdržela punc kvality od královského dvora i několik mezinárodních ocenění. Gordon’s stojí za vznikem perfektního chuťového profilu, který si drží status světově nejoblíbenějšího ginu.

 

O společnosti Stock Plzeň - Božkov:

Společnost Stock Plzeň - Božkov je jedničkou na českém trhu, na který již téměř 100 let přináší nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. S portfoliem čítajícím více než 70 značek je Stock Plzeň - Božkov lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále dováží úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Společnost podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu. Stock Plzeň-Božkov se snaží zvyšovat povědomí o zodpovědné konzumaci alkoholu i tím, že patří k zakládajícím členům Fóra PSR, které bojuje proti nadměrné konzumaci alkoholu a soustředí se na preventivní a vzdělávací projekty.

 

Více informací na www.stock.cz