Oslaďte si život s Waf Waf! To musíte vyzkoušet

Oslaďte si život s Waf Waf! To musíte vyzkoušet


#radostprovsechny to je Waf Waf

 

Tento unikátní franchisový koncept zaměřený na vafle, palačinky a lívance vznikl v roce 2016 za účelem dělat lidem radost, zpříjemnit jim den a zprostředkovat jim #novyzazitek.

 Waf Waf je jedinečný i svým “Udělej si vlastní”, kdy každý ze zákazníků si vybere druh vafle, palačinky nebo lívanců a poskládá si svou kombinaci přísad z 50 nabízených, které se vymykají zaběhlým celosvětovým standartům. Na výběr má nejen sladké, ale i slané možnosti.

#wafwafcrew má následně speciální úkol daný výběr poskládat tak, aby produkt nejen dobře chutnal,
ale i skvěle vypadal. Proto se Waf Waf šíří sociálními sítěmi virálním způsobem jak na Facebooku WafWafCZ, tak na Instagramu @wafwafcz.

Aktuálně existují 2 Wafy - Waf Letná, který byl založen jako první, a Waf IPák otevřený v roce 2018. Oba nabízí doplňkový a přesto originální sortiment jako milkshakes s vaflí, Waf and Cut, fresh-juices, domácí čaj, zmrzlina a další.

Zákazník by si měl návštěvu užít. Waf Waf podporuje jeho hravost při výběru vaflí, palačinek či lívanců.
Chuť a vizuální stránku doplní příjemná obsluha #wafwafcrew a krásná atmosféra v podobě sladěného interiéru. Tuto návštěvu si každý vychutná všemi svými smysly. Je těžké odolat… přijď si pro #novyzazitek, rozdáváme #radostprovsechny.

 

 

 

A protože jsme vás teď určitě namlsali, máme pro vás soutěž o jeden voucher o hodnotě 500 Kč!

Jediné, co musíte splnit, je odpovědět (správně) na soutěžní otázku, stát se fanouškem FB stránek @wafwafcz

 

Výherce: S. Zelinková