Proč Meghan Markle miluje námořnickou modrou?

Proč Meghan Markle miluje námořnickou modrou?

Od té doby co se Meghan Markle stala součástí královské rodiny, můžeme si všimnout, jak často nosí tmavě modrou barvu. Na kabátcích, šatech i sukních. Proč tomu tak je?

16ti denní turné po Austrálii před pár dny skončilo a Meghan Markle a její manžel princ Harry se vrátili domů. Internet obletěly fotografie oblíbeného královského páru, který čeká svého prvního potomka. Meghan během turné vystřídala spoustu nádherných outfitů, mezi nimi i šaty od Stelly McCartney v námořnické modři a sukni od Givenchy ve stejném odstínu.

 

Podle Karen Haller, specialistky na psychologii je rozhodnutí vévodkyně ze Sussexu nosit právě tuto modrou podvědomé rozhodnutí, které se týká relativnosti.

„Pokud jde o psychologii barvy, pak se modrá vztahuje k mysli. Tmavší odstín modré se týká důvěry, logiky a znalostí,“ řekla pro Daily Mail Haller. „Meghan tím sděluji svou povinnost a profesionalitu. A vzhledem k tomu, že je to mnohem přístupnější barva než černá, nejspíš proto jej volila tak často na své cestě po Austrálii,“ dodala Haller.

Ať už tuto barvu volí vévodkyně ze Sussexu z jakéhokoliv důvodu, opravdu jí sluší.

vogue.com, pinterest.com