Letní verzi legendární Eternity můžete mít i vy

Letní verzi legendární Eternity můžete mít i vy


Letní západy slunce, dlouhé procházky po pláži a všudypřítomná vůně rozkvetlých květin. Nechte se zlákat jedinečnou atmosférou léta, kterou ve vás probudí povedená novinka Eternity Summer 2019 od značky Calvin Klein.

 

Vychutnejte si exotický koktejl plný květinově-ovocných tónů. Hned na začátku si vaše čichové pohárky zamilují letní mix vodního melounu, mandarinky a hrušky, které postupně přecházejí v opojné květinové srdce. Vonná kompozice se uzavírá smyslným základem v podobě santalového dřeva, pižma a bílé ambry.

Díky parfémované vodě Eternity Summer 2019 se stanete obletovanou letní bohyní a královnou každé party. Užijte si letošní léto v obláčku jiskřivé vůně a vykročte spolu s ní do víru nekonečných letních dobrodružství.

Vedle žhavých novinek Calvin Klein najdete v online parfumerii Elnino.cz širokou nabídku nejen vůní,
ale i oblíbené kosmetiky pro ženy i muže. Vybírejte z více než jednoho milionu nejrůznějších položek a vybavte se na léto třeba kvalitní opalovací kosmetikou. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Letní verze legendární Eternity

Pohodová, letní a nekomplikovaná. Přesně taková je dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Summer 2019. Jedna z mnoha následovnic dnes již legendární vůně Eternity z roku 1988 našla inspiraci v přímořské flóře, nekonečném lenošení na pláži a úchvatných západech slunce. Užijte si svěží kompozici ovocných tónů, jako jsou hruška, pomeranč a vodní meloun, nechte se vlákat do zahrady plné rozkvetlých pivoněk, lilií
a hyacintů a najděte se ve smyslné kombinaci elegantního santalového dřeva, erotizujícího pižma a bílé ambry.

 Na tři šťastlivce čeká tato novinka :-)

Co může lépe charakterizovat letošní letní dovolenou než nedávno představená dámská novinka Eternity Summer 2019 od Calvin Klein? Navoňte se zbrusu novou parfémovanou vodou a v myšlenkách se okamžitě přenesete na úžasnou písčitou pláž. Vychutnejte si svůj letní koktejl úvodních ovocných tónů a hrajte o tuto NOVINKU! Po pár minutách je vystřídají rozkvetlé pivoňky, lilie a hyacinty, zatímco v základu vůně poklidně dřímá santalové dřevo, pižmo a bílá ambra.

 

Nakupovat můžete na www.elnino.cz 

 

 

 

Výherci:
G. Crhová, L. Skalská, P. Zárubová