Soutěž o novinku Salus Saludynam pro vaši dokonalou formu

Soutěž o novinku Salus Saludynam pro vaši dokonalou formu


Ladíte po dlouhé zimě kondičku a hodil by se vám pomocník? Pak je naším tipem novinka Salus Saludynam 250, tedy doplněk stravy se zajímavým složením. Najdete v něm vitamín D, hořčík, vápník a zinek, což jsou látky, které blahodárně působí třeba na přirozenou obranyschopnost organismu, pohybový aparát nebo psychiku. Dopřát si je můžete v tekuté formě s příjemnou ovocnou chutí. Na přípravek se může těšit pět výherců této soutěže.

Díky kombinaci vitamínu D, hořčíku a vápníku podporuje Salus Saludynam 250 ml hned trojí silou udržení normálního stavu kostí a správné činnosti svalů.To je důležité například pro sportovce, děti v období růstu, ale také ženy v období menopauzy.

Četné příznivé vlastnosti jsou připisovány také zinku. Ten přispívá například k ochraně buněk před oxidativním stresem nebo k udržení normálního stavu pokožky, vlasů či nehtů. Podtrhne tak vaši přirozenou krásu. Stejně jako vitamín D navíc přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Pro boj s jarní únavou i spoustou povinností doma či v práci se vám bude hodit hořčík, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a zároveň má příznivý vliv na nervovou soustavu a psychiku.

V komplexním složení přípravku nechybí ani výtažky z bylin, k nimž patří fenykl, heřmánek a ibišek pro správné trávení. K příjemné chuti přispívají koncentráty ovocných šťáv a fruktózový sirup. Tekutá forma zpříjemní užívání všem, kdo neradi polykají tablety. Navíc jsou v ní obsažené živiny už rozpuštěné, a tak jsou trávicí soustavou rychleji vstřebatelné.


Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. 

DMOC přípravku je 329 Kč.Na doplněk stravy Salus Saludynam 250 ml se může těšit pět výherců této soutěže.
Chcete-li se do ní zapojit, zodpovězte správně soutěžní otázku:

 

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: J. Kadeřávková, M. Plichtová, Š. Nováčková