Hit letošních Vánoc: Dětské koberce budou jako malované

Hit letošních Vánoc: Dětské koberce budou jako malované


Vžijte se na chvíli do dětských let. Umíte si představit něco lákavějšího, než pomalovat si koberec
v pokojíčku všemi barvami a nemít za to vyhubováno? Jen stěží. A teď si představte, že vám tuhle možnost letos Ježíšek opravdu nadělí! Potěšte sebe i své ratolesti a nechte je vyřádit se na kreslícím koberci.

Kvalitní kusový koberec z bavlny vyrobený v Česku slouží jako dětská omalovánka. A nejen jednou! Koberec je pratelný, takže ho po dokončení díla stačí hodit do pračky a začít od znova. Z motivů si vyberou kluci i holky
a součástí balení je i šest barevných fixů, takže už jim nic nebrání popustit uzdu fantazii a pustit se do malování. Vymalovávání je kreativní činnost, která u dětí podporuje zručnost, představivost, soustředění i cit pro práci s barvami. Děti je milují a s radostí používají – s menší či větší šikovností – od chvíle, co udrží tužku v ruce. Díky předtištěné šabloně jsou omalovánky oblíbené i u těch dětí, které jinak malování moc nevyhledávají – hezký výsledek je téměř jistotou! Cena: 1 199 Kč

Všichni známe klasické papírové omalovánky různých formátů, druhů a témat, ale nyní se seznamte
s vybarvovacím kobercem:

  1. K dispozici je 12 různých designů – dinosauři, zvířátka, princezny. Různé motivy jsou vhodné pro holky
    i pro kluky, pro menší děti i pro větší. 
  2. Na rozdíl od strnulého vymalovávání na papír za stolem, představuje vybarvovací koberec dokonalou hodinu tělocviku. Dítě může vybarvovat vleže, vkleče, v podřepu či vestoje – zkrátka v pohybu.
  3. Vymalovávání papírových omalovánek je většinou osamocená činnost, víc dětí se k papíru nevejde. Vybarvovací koberec je ovšem dost velký na to, aby se kolem něj vešly dvě, tři a klidně i čtyři děti.
    Z individuální činnosti je rázem skupinová spolupráce.
  4. Papírovou omalovánku jednou vybarvíte a konec – už nejde víc použít. Vybarvovací koberec je pratelný, tudíž použitelný opakovaně.
  5. Speciální fixy, které jsou součástí balení, jsou zdraví nezávadné a perfektně vypratelné. Jeden koberec můžou děti vymalovávat znovu a znovu, nezůstanou na něm žádné stopy po předešlých malířích.

 

My jsme si pro vás ve spolupráci s e-shopem Můjkoberec.cz připravili soutěž o jeden malovací kobereček.

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

O e-shopu Mujkoberec.cz

Největší internetový prodejce koberců v Česku Mujkoberec.cz nabízí více než 5 000 druhů koberců kusových, celoplošných, travních, běhounů, ale i PVC a další podlahové doplňky. Zárukou spokojenosti zákazníků je sympatický Aladin, maskot ALL INCLUSIVE služeb, který má na starosti nejen bezplatnou dopravu všech objednávek a zaslání vzorků zdarma, ale také odvoz zpět, pokud koberec nesedí nebo si zákazník nákup rozmyslí, a to až rok zpětně. Novinkou je Aladinův plánovač koberců a podlahových krytin, služba zprostředkovávající vizualizaci designu přímo v bytě zákazníka. Pomocí virtuální reality dokáže Aladin přenést vybraný koberec do jakékoliv ložnice, haly či obýváku kdekoliv na světě. Nabízený sortiment je unikátním mixem prvotřídních manufaktur v Indii, Turecku či Egyptě, přes ryze české výrobky, levné varianty koberců až po luxusní kousky předních evropských výrobců, především z Belgie a Nizozemska.

Více informací naleznete na webu www.mujkoberec.cz.

 

 

 

Výherce: M. Němečková