Jak originálně obdarovat své blízké na poslední chvíli?

Jak originálně obdarovat své blízké na poslední chvíli?


Každý rok stejný problém. Kdekdo má ve svém okolí někoho, kdo na Vánoce prostě nic nechce a všechno potřebné má. Taky patříte mezi ty, kteří rádi nakupují praktické dárky? Nápady dochází a nic nového
a originálního vás nenapadá? Řešením může být televize od Lepší.TV, která funguje přes internet. Mají pro vás přichystané balíčky, aby si každý mohl vybrat vlastní nejlepší variantu.


1. varianta – předplatné Lepší.TV

Můžete darovat předplatné služby Lepší.TV na 3 měsíce, na 7 měsíců nebo na 1 rok. V případě předplatného na 1 rok dostanete službu na 1 měsíc zdarma.


2. varianta – balíček s HBO stanicemi

Pokud máte doma filmového nadšence, rozhodně využije balíček se stanicemi HBO. Variantu darujete společně s Lepší.TV a najdete v ní stanice jako je HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2 a videotéku HBO GO a OD. Tento balíček si můžete objednat na stejné období jako u předplatného Lepší.TV – 3 měsíce, 7 měsíců nebo
1 rok + 1 měsíc zdarma.


3. varianta – Lepší.TV BOX

Jestliže chcete obdarovat své prarodiče, kteří nevlastní Smart TV, bude potřeba jim pořídit Lepší.TV BOX, který dorazí společně s vánočním poukazem. Díky němu budou mít obdarovaní možnost využít službu Lepší.TV.

 

 

Darováním digitální televize máte jasno, že váš dárek neskončí na dně v šuplíku. Dokonce jej může využít celá rodina a zajistíte tak krásné chvíle strávené u vánočních pohádek. Vůbec nevadí, že jsou Vánoce za rohem. Pokud si objednáte Lepší.TV, budete mít vánoční poukaz za malou chvíli na e-mailu. Případně si můžete zvolit zaslání na vaši adresu.

Pro více informací koukněte na www.lepší.tv.