Jaké jsou výhody vlastních svatební šatů?

Jaké jsou výhody vlastních svatební šatů?


Jednu z prvních věcí, kterou řeší každá nevěsta při plánování svatby, jsou svatební šaty. Není se čemu divit – všechny se těšíme, až si vyzkoušíme různé modely a najdeme ty pravé! Jenže cesta k takovým svatebním šatům není tak úplně jednoduchá.

V Elody jsme se zamysleli, jaká je ta nejlepší cesta k těm vysněným svatebním šatům.

Říkáte si, proč se ale vdávat ve vlastních šatech, když existují půjčovny?

Hned vám ukážeme několik důvodů:

1. Nové svatební šaty a jenom vaše

Pokud máte zkušenost s půjčovnou svatebních šatů, tak jistě víte, že je to někdy opravdu boj. Sehnat šaty, které se vám opravdu líbí, jsou ve vaší velikosti a nevypadají onošeně – to je ten cíl. Ale jaká je realita? Půjčovny jsou často založeny na propůjčení jedněch svatebních šatů, a to co nejvíce nevěstám. Nemluvě o omezeném výběru na ty nejnositelnější kousky, kde poslední trendy najdete jen málokdy. Přešívání, opotřebení a poničení jsou jasným vedlejším efektem, tím pádem i nejistota, v jakém stavu se k vám dostanou před svatbou.

Tyhle všechny starosti můžete u vlastních šatů odhodit! V Elody jsme se rozhodli, že vám tu cestu ulehčíme.

V čem jsme jiní?

Šijeme totiž svatební šaty na vaše míry tak, aby vám perfektně seděly a mohla jste se cítit ve svůj den přímo dokonale. I když přijdete bez konkrétní představy, vyzkoušíte si různé střihy a vyberete si ten, který vám nejlépe padne. A ten pak ušijeme přímo pro vás a na vaši postavu.

 Luxusní svatební šaty Praha

2. Nemusíte platit za poškození šatů

Jak už jsem zmínila výše, v případě půjčených šatů musíte přemýšlet, abyste šaty nijak neroztrhla, neponičila, tím pádem neplatila pokuty, které jsou většinou nad rámec půjčovného. A tak si můžete svůj svatební den užít naplno a nepřemýšlet celý večer nad tím, aby vám šaty někdo nepolil červeným vínem, a tím nezničil.

Užijte si ten den na 100% a odhoďte všechny starosti.

Navíc u nás můžete využít službu čištění, která je exkluzivně pouze pro naše nevěsty.

3. Cena svatebních šatů

Jestli jste už byla někde koukat na svatební šaty, tak víte, že ceny půjčovného se pohybují průměrně okolo 15 tisíc za půjčení šatů na 4 dny. Případně doplatíte pokutu za znečištění a extra práci a čištění navíc.


Zkouška svatebních šatů

U nás ušití šatů na míru stojí okolo 25 tisíc. A to svatebních šatů, které vám vydrží, a můžete je pak ukazovat svým vnoučatům nebo je prodat další nevěstě.

Pokud se rozhodnete mít vlastní svatební šaty, rozhodně toho nebudete litovat. To vám potvrdí každá naše Elody nevěsta. Tak přijďte k nám si vybrat ty pravé.

Těšíme se na vás.
Za Elody,

Mája