Jak udržet motivaci a vybudovat si disciplínu při cvičení?

Jak udržet motivaci a vybudovat si disciplínu při cvičení?

Se smart pomocníkem to jde mnohem snadněji


Všichni víme, že pravidelný pohyb je základem zdraví. Každý z nás má občas dny, kdy motivaci k pohybu hledáme jen těžko. Často se cvičení vyhýbáme, to pak vede k pocitům viny a přibírání na váze. Existuje však technologický pomocník, který vás nabije motivací a pomůže vám vybudovat zdravé životní návyky bez prostoru na výmluvy.

Disciplína na prvním místě

Znáte to. Plány jsou jedna věc, ale když přijde na lámání chleba, může být těžké upřednostnit cvičení před jinými fyzicky nenáročnými aktivitami, třeba před lenošením. I to se dá jednoduše překonat, pokud máte spolehlivého pomocníka.

Pokud jde o sport, zásadní je pravidelnost. I proto je důležité mít nástroj, který prostřednictvím pravidelného monitorování výkonu dokáže vytvořit rutinu, kterou vám tělo nedovolí tak lehce porušit. Na to, abyste zůstali motivovaní, stačí jen vlastnit náramek nebo hodinky od Huawei a mít v chytrém telefonu nainstalovanou aplikaci Zdraví (Huawei Health), kterou bez problémů stáhnete do každého telefonu bez ohledu na značku
a operační systém.

Když zdraví kvete

Šikovným pomocníkem je Čtyřlístek zdraví (Health Clover) od Huawei, který slouží k monitorování personalizovaných sportovních a zdravotních údajů v reálném čase. Díky tomu máte vždy přehled o svých pokrocích. Stačí si jednoduše otevřít aplikaci Zdraví ve svém telefonu, nastavit své denní cíle v jednotlivých kategoriích a nechat práci na svých hodinkách či náramku.

Šikovná funkce se postará o spolehlivý monitoring počtu kroků, minut aktivní energie, spálených kalorií při cvičení a v neposlední řadě spánku. Aplikace také hlídá úroveň stresu, pitný režim, a dokonce můžete sledovat váhu, tep a úroveň kyslíku v krvi. Aktivní sportovkyně potěší funkce sledování menstruace, která zabrání nepříjemným překvapením a dopředu upozorní, kdy si je třeba od cvičení raději odpočinout.

Během dne čtyřlístek na displeji „rozkvétá“ na základě vašeho výkonu. V případě, že splníte všechny své cíle, na konci dne čtyřlístek úplně rozkvete na zeleno a odmění vás pocitem zadostiučinění z toho, že jste splnili všechny své cíle.

Veškeré údaje se navíc automaticky ukládají v aplikaci Zdraví, a vy si tak můžete sledovat výkon v průběhu týdnů či měsíců. Při náročných dnech oceníte možnost nastavit si personalizované upozornění, třeba abyste na chvílí vstali, protože už dlouho sedíte. Tento pomocník vám dodá motivaci, a jak se říká, s chutí do toho a půl je hotovo.

Zdravý životní styl na zápěstí

Čtyřlístek zdraví je šikovnou pomůckou pro uživatele všech chytrých hodinek a některých náramků, včetně fitness náramku Huawei Band 7, šikovné náhrady tlakoměru na zápěstí Huawei Watch D, stylových hodinek s titanovým tělem Watch 3 Pro, běžeckého pomocníka Watch GT Runner, ale i dalších oblíbených smart hodinek Watch GT 3 či cenově dostupných Watch GT 3 SE. Stačí si vybrat na základě svých priorit a vydat se na cestu za vašim zdravějším a motivovanějším já už dnes.

Navíc na oficiálním e-shopu Huawei nyní běží jarní slevová akce, díky které dostanete mnoho produktů z řady nositelných zařízení za zvýhodněné ceny. Například Watch GT 3 SE seženete za akčních 3 999 Kč. Za zmínku stojí také Watch GT 3 Pro 43 mm s bílým koženým řemínkem, které jsou v rámci akce k dostání za 9 499 Kč. Navíc k nim ale můžete přikoupit pánskou 46 mm verzi s hnědým koženým řemínkem za poloviční cenu 4 599 Kč!

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Web: https://consumer.huawei.com/cz/
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK