Stylové hodinky Daniel Klein pro každého

Stylové hodinky Daniel Klein pro každého


Hodinky už dlouhé roky slouží nejen k tomu, abychom se lépe orientovali v čase, ale jsou také dokonalým módním doplňkem. Hodinky můžeme v podstatě vnímat jako šperk. Právě z toho důvodu i náramkové hodinky podléhají módním trendům. Na trhu je široký výběr hodinek pro každou příležitost.

 

Historie náramkových hodinek

Věděli jste, že první náramkové hodinky vznikly v závěru 15. století a měly tvar vejce? Měli jen jednu jedinou ručičku a říkalo se jim Norimberské vajíčko. Už o století později pak vznikly hodinky s natahovacím mechanickým strojkem a od poloviny 20. století jsou na trhu hodinky s automatickým natahovacím mechanismem.

Hodinky se rozšířily zejména během první světové války. Bylo to z toho důvodu, že válečná taktika potřebovala naprosto přesnou synchronizaci času a hodiny se tak staly nezbytné zejména pro vedoucí důstojníky. Pořizovali si je však i obyčejní vojáci. Pro vojáky se samozřejmě vyráběly speciální hodinky s nerozbitným sklem
a svítícími číselníky. Tolik z historie náramkových hodinek.

 

Náramkové hodinky Daniel Klein

Daniel Klein je značka, která se výrobou hodinek zabývá od roku 1998. Za poměrně krátkou dobu toho však stihla již docela dost. Od počátku se tato firma řídí heslem “móda pro každého” a na výrobcích je to opravdu znát. Firma má ve své nabídce nejen vkusné, ale také cenově velmi zajímavé kousky. Kolekce náramkových hodinek jsou stylově velmi rozmanité a z nabídky Daniel Klein si tak vybere opravdu každý. Nabízí hodinky pro každou příležitost.

Společnost Daniel Klein sídlí v Honkongu. Právě tam se také kompletují hodinky, které jsou osazované japonskými strojky Citizen - Miyota. Tyto strojky se vyznačují svou vysokou přesností. To, že jsou hodinky Daniel Klein opravdu oblíbené dosvědčuje fakt, že si je můžete koupit v 65 zemích světa.

 

Elegantní hodinky pro dámy

Daniel Klein nabízí opravdu elegantní kousky pro dámy. Jestliže hledáte hodinky, které budou spíše šperkem
a módním doplňkem, určitě si vyberete z rozmanité nabídky. Hodinky jsou často osazené zirkony. Jestliže máte raději minimalismus a méně zdobení, není problém. Každá žena si vybere hodinky podle svého vkusu. Samozřejmě jsou v nabídce také hodiny spíše sportovnější a náramkové hodinky vhodné na každodenní nošení.

 

Široká nabídka také pro muže

Hodinky Daniel Klein rozhodně nejsou jen dámskou záležitostí. Ba právě naopak. V nabídce je také mnoho pánských modelů hodinek. Jste sportovní typ? Pak si vyberte barevné hodinky vhodné pro aktivní muže. Jestliže hledáte spíše elegantní módní doplněk na obchodní jednání, jistě si také vyberete. V nabídce této špičkové firmy jsou výrazné pánské náramkové hodinky i střídmé kousky.