Kreativní léto v Metropoli Zličín

Kreativní léto v Metropoli Zličín


 

Prázdniny jsou tu! Pokud budete některé jejich dny trávit se svými ratolestmi v Praze, navštivte nákupní centrum Metropole Zličín. To si pro své návštěvníky připravilo unikátní Family Park, který nabídne zábavu dospělým i dětem. V jeho rámci se pak mohou ti nejmenší těšit každou sobotu na kreativní workshopy, které rozproudí dětskou představivost a legraci.

Family Park v nákupním centru Metropole Zličín nabízí zábavu a sport pro celou rodinu. Krom nejrůznějších sportovních aktivit ale pořádá také vždy v sobotu i výtvarné a kreativní dílničky, žonglérské a kouzelnické školičky, bublinové workshopy, yo-yo kurzy nebo vědomostních aktivity.

15.7. - Výroba klanových čelenek
22.7. - Parníkem na konec světa
29.7. -  Bongo bubínky

 


Unikátní SUTU WALL, stůl na ping pong, zónu s velkým pískovištěm a bazénkem s míčky nebo velké trampolíny, na kterých si budou moci děti zaskákat. Největším lákadlem Family Parku v Metropoli Zličín je však bezpochyby unikátní minigolfové hřiště, které zaujme svým ojedinělým designem. S celkem devíti jamkami plnými zábavy si zde přijdou na své jak děti, tak dospělí. Další rozměr minigolfu pak dává interaktivní mobilní aplikace iHřiště. Tu stačí nainstalovat, přiblížit se k první jamce a můžete začít plnit zajímavé úkoly či odpovídat na kvízové otázky. Minigolf není třeba rezervovat předem, pro členy věrnostního klubu je navíc zdarma. Užijte si léto plné zábavy v Metropoli Zličín!