Tonya Graves: Čistá duše bez vrásek a chmur!

Tonya Graves: Čistá duše bez vrásek a chmur!

Setkání s Tonyou Graves je jako terapie. Po pár minutách si vás naprosto získá svou mimikou, vřelostí i otevřeností. V duchu si možná budete myslet: „Může mít vůbec někdo jako ona chmury, splíny či deprese?“ Tonya je krásná žena s čistou duší, která o sobě sama ř


Setkání s Tonyou Graves je jako terapie. Po pár minutách si vás naprosto získá svou mimikou, vřelostí i otevřeností. V duchu si možná budete myslet: „Může mít vůbec někdo jako ona chmury, splíny či deprese?“ Tonya je krásná žena s čistou duší, která o sobě sama říká, že je oldschool. Miluje boty, ženský styl oblékání a představte si, že ve svých 43 nepoužívá žádný make-up a nemá žádné vrásky. Někdy je ten svět opravdu nespravedlivý!

tonya graves

Každý se s tebou baví primárně o muzice, ale podle toho, jak chodíš oblečená, je vidět, že i móda je pro tebe důležitá. Jsi známá tím, že nosíš hodně šaty. Jaká léta v módě se ti vlastně nejvíce líbí? Óoooo obdivuji 50. a 60. léta. Kolové sukně, krásné šaty, boty na podpatku. Doufám, že se někdy vrátí doba, kdy ženy nebudou vypadat jako brčka, ale budou opět obdivovány pro své ženské tvary. Právě proto miluji šaty, myslím, že sluší všem, i když zrovna nemáte ideální postavu, jsou prostě sexy. Mojí nejoblíbenější značkou u nás je to jednoznačně Lazy Eye. Tak mě napadá otázka, čeho máš ve svém šatníku nejvíce? Jednoznačně bot! Myslím, že to bude tak někde okolo 100 párů. Nikdy jim prostě neodolám a i z každé cesty si musím nějaké přivézt, i kdyby to měly být jen žabky. Je to prostě posedlost. Jen co je někde objevím, už slyším to volání: „My chceme s tebou domů. Toničko, víš, že tě máme rádi…“ Prostě je to stigma, kterého se již nezbavím. Když boty, co kabelky? Obvykle se to snoubí, není to stejná posedlost? Je to zvláštní, ale kabelky moc nestřídám, nebaví mě neustále přehazovat jejich obsah. Stejné to mám ale i se šperky. Prostě si někde něco koupím, co se mi zrovna líbí a to nosím do té doby, dokud to nezničím, neztratím či neobjevím něco nového. Teď jsem si všimla, že opět nosíš brýle, přitom tě mnoho let známe bez nich, máš je také jako doplněk? Mám jednu velkou výhodu nevýhodu, bohužel či bohudík mi mnoho obrouček nesluší. Zaplať pán bůh, protože jinak by mé děti neměly co jíst. Automaticky vždy sáhnu po těch nejdražších, ale to je jistě způsobeno tím, že jsem jako dítě vyrůstala na těch „nemoderních sociálních“, které byly na předpis a na účet pojišťovny. Blíží se léto, prázdniny, festivaly, kde tě můžeme vidět? Pochlub se. Léto strávím na koncertech s Monkey Business po Českých hradech a na Gastrofestu. V červnu mě můžete například vidět na Avon pochodu, jehož jsem patronkou a jsem na to náležitě hrdá! Protože není nic lepšího na světě, než pomáhat a dělat radost druhým. Je pravda, že jsi vytvořila speciální kolekci oblečení? Pochlub se nám? Tak není to přesně o tom, že bych já sama něco navrhla, nebo podle mého návrhu bylo něco ušito. Ale spojila jsem své síly a ambasadorství s online obchodem ZOOT.cz a vybrali jsme společně kolekci oblečení, která se mi líbí. A tím, že vy si něco z té kolekce zakoupíte, uděláte dobrou věc. Neboť 20 korun z každého prodaného kusu jde na konto proti boji s rakovinou. No, není to báječné? Udělat dobrý skutek a ještě mít něco pěkného na sebe? Čas máte ještě do tohoto pátku.

Kolekce oblečení Tonyi Graves zde

avon_banner

Pozn. redakce, v době uzávěrky nebylo známo a dne 4.6. byl bohužel Avon pochod, z důvodu povodňové situace, přesunut na září. Nicméně kolekce je stále v prodeji a její výtěžek bude náležitě předán.