Pan pravý. Jak ho poznat? Víme to!

Pan pravý. Jak ho poznat? Víme to!

Každá žena má jinou představu dokonalého prince na bílém koni, se kterým by chtěla strávit zbytek svého života obklopená láskou, štěstím a spokojeností. Co se jednotlivých požadavků týče, názory se liší – pro nějakou je nejdůležitější smysl pro humor, jiná naopak


Každá žena má jinou představu dokonalého prince na bílém koni, se kterým by chtěla strávit zbytek svého života obklopená láskou, štěstím a spokojeností. Co se jednotlivých požadavků týče, názory se liší – pro nějakou je nejdůležitější smysl pro humor, jiná naopak preferuje, nablýskané fáro, další neodolá úžasnému vzhledu. Ačkoli je pravdou, že co žena, to jiné preference a touhy, jistě i vy nám dáte za pravdu, že by váš vysněný muž měl mít alespoň část z následujících aspektů. Pojďte se společně s námi nechat unést představou dokonalého chlapa, který by disponoval všemi vlastnostmi – a i když takový neexistuje, bude-li mít ten váš alespoň některé, považujte jej za muže na celý život!

0

  1. Peníze

Co si budeme nalhávat – peníze ovládají svět a ženy jsou stvoření, které na cinkající mince velice dobře slyší. Ačkoli hned nemusíte patřit mezi vypočítavé zlatokopky, kterým nejde o nic jiného, než o nacucané konto, určitě i vás zajímá, zda vás onen muž dokáže – do budoucna i s rodinou – zabezpečit. Na této zvědavosti totiž není nic špatného!

 

Inteligence

Nespočet žen poháněných touhou duše hledá muže, který bude chytřejší, než jsou ony. Ačkoli to na první pohled zní divně, je to tak. Inteligence totiž dokáže být zatraceně sexy a mnoho z vás o tom jistě ví své…

 

Smysl pro humor

Ideální kombinace muže: umí rozesmát ženu a nedělá mu problém utrousit pár vtípků 00i na svou adresu. No uznejte, milé dámy, že tahle dvojice je k sežrání! Možná se takoví chlapi hledají skutečně těžko, ale žena, která jej nakonec uloví, získá milionový jackpot!

 

Atraktivita

Zapomeňme na chvíli na známé a tolikrát omílané klišé, že na vzhledu nezáleží a s rukou na srdci si přiznejme, že právě vzhled je úplně první věc, kterou u opačného pohlaví zaregistrujeme. Což o to, stejně tak to funguje i opačně, proto se není čemu divit, že i atraktivita je na seznamu aspektů, kterými disponuje muž s nálepkou „na celý život“.

 

Důvěryhodnost

Na pomyslném žebříčku mužských vlastností naleznete i důvěryhodnost, která je klíčová především pro ženy, jež neuvěří jen tak každému na počkání.

 

Sebevědomí

Sebevědomím se rozhodně nerozumí arogance či nafoukanost, nýbrž zdravá míra sebevědomí, které z mužů dělá pořádné chlapy a tím i obrovskou kořist pro ženy. Nejedna z vás by nám teď potvrdila, že když je muž zdravě sebevědomí, je svým způsobem i více přitažlivější…

A jakými aspekty by podle vás měl disponovat muž, se kterým by stálo za to strávit zbytek života? Které vlastnosti jsou pro vás nejdůležitější, a které naopak jen doplňkové? Zajímají nás vaše názory!