Naplánujte si sobecký relax: V hlavní roli vy!

Naplánujte si sobecký relax: V hlavní roli vy!

Máte poslední dobou pocit, že nestíháte vůbec nic, jste unavená a síly, co jste nastřádala na dovolené, jsou fuč? Zapomeňte na to, že na vás doma mrká hromada nevyžehleného prádla a sobecky si užijte den podle svého. Dětičky nenápadně vpašujte k babičce s dědou, mil


Máte poslední dobou pocit, že nestíháte vůbec nic, jste unavená a síly, co jste nastřádala na dovolené, jsou fuč? Zapomeňte na to, že na vás doma mrká hromada nevyžehleného prádla a sobecky si užijte den podle svého.

I like the feeling this picture evokes within me. Petals from favourite flowers with their own delicate fragrance and clear water to see the beauty of our human form as it is lapped and loved by the water. This is more than relaxing, this is accepting who we are in this moment and what a moment it is! RH <3:

Dětičky nenápadně vpašujte k babičce s dědou, milého pošlete na pivko a vy prožijte den, kdy se všechno bude točit jenom kolem vás. Uvidíte, že vaše nejmenší i drahého díky relaxačnímu dýchánku přivítáte s úsměvem na rtech a všechno bude o poznání krásnější.

 

Přispěte si!

Celé dny spánek šidíte, chystáte do pozdního večera věci na následující den, kuchtíte oběd, nebo doděláváte zakázku do práce a spánek se vám ve chvíli, kdy ulehnete do postele jednoduše vyhýbá? Vypněte budík, zachumlejte se do měkkého pyžama a nenechejte se ničím a ani nikým vyhnat z postele. Vy si tu chvilku navíc prostě zasloužíte.  

Uvolněte se

Nastartujte den voňavou koupelí s vůní jahod se šlehačkou a nechejte stoupající aroma působit na vaše smysly. Před zraky si přehrávejte průběh letní dovolené, první seznámení s vaším mužem, nebo jakou radost jste měla z novinky, že čekáte první děťátko. Zatímco se vaše já opájí radostí, co spouští právě tyto momenty, mozek vydá pokyn uvolnit napětí a váš organismus se v tu chvíli nachází na obláčku štěstí a radosti. Takže se zasněte, nejen v době, kdy budete ve vaně, ale i několikrát během dne. Za ty benefity to totiž stojí.   #cameras #photography older sister taking pic of younger sister:  

Pěstujte půvab

Po koupeli si na tvář aplikujte masku, na vlasy zábal a rovnou se pusťte i do manikúry s pedikúrou. Pusťte si k vašemu kosmetickému snažení dobrou komedii, chytlavé písničky, nebo zkoukněte další díl oblíbeného seriálu. Budete se nejenom cítit skvěle, ale tohle všechno se mimo jiné také podepíše na vaší kráse, a všechny zkrášlující rituály tak budou umocněny na druhou.  

Váš vztah pookřeje!

Když si po duševní i fyzické stránce odpočinete, budete najednou svět vnímat jinak, a to mnohem lépe. Takže když domů nakluše milý i s dětmi, budou mít doma konečně usměvavou maminku a manželku v jednom. Navíc si uvědomíte, že většina neshod pramení z toho, že jste věčně unavená a nemáte času nazbyt.  

Pozvěte kamarádky

Až si užijete po dlouhé době trochu samoty, pozvěte domů vaše kamarádky. Popovídáte si, pofoukáte si rány, zanadáváte si na mužské a úžasně se vám uleví. Odborníci se dokonce shodují na tom, že mít takový dýchánek se rovná návštěvě u psychologa. Tak proč neudělat pro své já to nejlepší! pinterest.com