Naplánujte si sobecký relax: V hlavní roli vy!

Naplánujte si sobecký relax: V hlavní roli vy!


Máte poslední dobou pocit, že nestíháte vůbec nic, jste unavená a síly, co jste nastřádala na dovolené, jsou fuč? Zapomeňte na to, že na vás doma mrká hromada nevyžehleného prádla a sobecky si užijte den podle svého.

Dětičky nenápadně vpašujte k babičce s dědou, milého pošlete na pivko a vy prožijte den, kdy se všechno bude točit jenom kolem vás. Uvidíte, že vaše nejmenší i drahého díky relaxačnímu dýchánku přivítáte s úsměvem na rtech a všechno bude o poznání krásnější.

 

Přispěte si!

Celé dny spánek šidíte, chystáte do pozdního večera věci na následující den, kuchtíte oběd, nebo doděláváte zakázku do práce a spánek se vám ve chvíli, kdy ulehnete do postele jednoduše vyhýbá? Vypněte budík, zachumlejte se do měkkého pyžama a nenechejte se ničím a ani nikým vyhnat z postele. Vy si tu chvilku navíc prostě zasloužíte.  

Uvolněte se

Nastartujte den voňavou koupelí s vůní jahod se šlehačkou a nechejte stoupající aroma působit na vaše smysly. Před zraky si přehrávejte průběh letní dovolené, první seznámení s vaším mužem, nebo jakou radost jste měla z novinky, že čekáte první děťátko. Zatímco se vaše já opájí radostí, co spouští právě tyto momenty, mozek vydá pokyn uvolnit napětí a váš organismus se v tu chvíli nachází na obláčku štěstí a radosti. Takže se zasněte, nejen v době, kdy budete ve vaně, ale i několikrát během dne. Za ty benefity to totiž stojí.  


 

Pěstujte půvab

Po koupeli si na tvář aplikujte masku, na vlasy zábal a rovnou se pusťte i do manikúry s pedikúrou. Pusťte si k vašemu kosmetickému snažení dobrou komedii, chytlavé písničky, nebo zkoukněte další díl oblíbeného seriálu. Budete se nejenom cítit skvěle, ale tohle všechno se mimo jiné také podepíše na vaší kráse, a všechny zkrášlující rituály tak budou umocněny na druhou.  

Váš vztah pookřeje!

Když si po duševní i fyzické stránce odpočinete, budete najednou svět vnímat jinak, a to mnohem lépe. Takže když domů nakluše milý i s dětmi, budou mít doma konečně usměvavou maminku a manželku v jednom. Navíc si uvědomíte, že většina neshod pramení z toho, že jste věčně unavená a nemáte času nazbyt.  

Pozvěte kamarádky

Až si užijete po dlouhé době trochu samoty, pozvěte domů vaše kamarádky. Popovídáte si, pofoukáte si rány, zanadáváte si na mužské a úžasně se vám uleví. Odborníci se dokonce shodují na tom, že mít takový dýchánek se rovná návštěvě u psychologa. Tak proč neudělat pro své já to nejlepší!

 

 

 

 

 

 

pinterest.com